Mystic Nights – Steppa Style + DJ Ras Junior

Mystic Nights - Steppa Style + DJ Ras Junior

W każdą sobotę w Boogaloo Beach Bar ma miejsce Mystic Nights – część kultowego międzynarodowego cyklu, rozpoznawanego przez imprezowiczów ze wszystkich stron świata, który na Plażę Żoliborz sprowadzi czołowe gwiazdy spod znaku muzyki reggae i dancehall.

Tym razem gwiazdą Mystic Nights będzie STEPPA STYLE!

STEPPA STYLE (Moskwa)

Steppa Style był piewszym rosyjskim artystą reggae, dancehall / jungle, którzy zdecydował się na język angielski i jamajskie patois. Jego styl to wycieczka w świat jungle i dubstep, przy zachowaniu priorytetu przez reggae. Steppa Style reprezentuje już globalnie rosyjską kulturę raggamuffin, współpracując z wieloma światowymi wytwórniami i producentami. W 2014 nakładem irlandzkiej wytwórni Irish Moss wydał album „See The World”. Z ogniem w sercu i energią na scenie, jest obecnie jednym z najciekawszych wokalistów reggae/jungle w Europie.

Tym razem zagra z nim DJ Ras Junior (Warsaw) oraz kolektyw Mystic Roots (Berlin).

DJ Ras Junior (Warsaw)
RAS Junior swoją drogę muzyczną rozpoczął w 1999 roku w legendarnej już koneckiej Piekarni organizując i promując imprezy reggae. W 2003 roku nagrał swój pierwszy mixtape DA REAL THING osadzony w klimatach reggae/ragga. Na imprezach występował wspólnie z takim DJ’ami, zespołami, MC oraz soundsystemami jak: DJ Feelx, DJ Bart, Gutek, Vienio & Pele, Tede, Borixon, Selekta Soundsystem, Power of Trinity, Maleo Reggae Rockers. Obecnie mieszka w Warszawie gdzie promuje jamajską muzykę.

Mystic Roots (Berlin)
Znawcy tropikalnych melodii i egzotycznych dźwięków. Grali na jednej scenie wspólnie z The Wailers, Luciano, Buju Bantonem czy Dawn Penn. Gospodarze Sunday Selection w Berlinie i organizator Mystic Nights w Meksyku, Moskwie i na Bali. To rozpoznawalna światowa marka, która współtworzy Boogaloo Beach Bar.

Start: 22:00
26.08.2017
Wstęp: Free

Grzybu

Komentarze