Mystic Nights – Voice Mail (JAM)

Mystic Nights - Voice Mail (JAM)

W każdą sobotę w Boogaloo Beach Bar ma miejsce Mystic Nights – część kultowego międzynarodowego cyklu, rozpoznawanego przez imprezowiczów ze wszystkich stron świata, który na Plażę Żoliborz sprowadzi czołowe gwiazdy spod znaku muzyki reggae i dancehall.

Tym razem gwiazdą Mystic Nights będzie Voice Mail (JAM)!

Razem z nim zagra kolektyw Mystic Roots (Berlin).

Start: 22:00
22.07.2017 
Wstęp: Free

Voice Mail (JAM)
Voice Mail (znani również jako Voicemail lub VoiceMail) to duet grający muzykę dancehall reggae fusion, pochodzący prosto z Kingston na Jamajce. Najbardziej rozpoznawania dzięki swoim charakteryczynym „You’ve got mail – VoiceMail” i „Heyeee” Voice Mail zostało założone w 2003 roku i podbiło jamajskie listy przebojów utworem „Weddy Time”. Teledyski do hitów takich jak „Gal Hunt”, „She Want It Harder”, „Ready To Party” and „Wacky Dip” przyciągnęły rzesze odbiorców na całym świecie. Założyciele grupy spotkali się na jamajskim konkursie talentów. Ich debiutancki albu Hey (2007) sprzedał się w ponad stu tysiącach kopii w samej Japonii.

Mystic Roots (Berlin)
Znawcy tropikalnych melodii i egzotycznych dźwięków. Grali na jednej scenie wspólnie z The Wailers, Luciano, Buju Bantonem czy Dawn Penn. Gospodarze Sunday Selection w Berlinie i organizator Mystic Nights w Meksyku, Moskwie i na Bali. To rozpoznawalna światowa marka, która współtworzy Boogaloo Beach Bar.

Grzybu

Komentarze