Na Pradze znowu działa Warszawska Strefa Rodziny

Na Pradze znowu działa Warszawska Strefa Rodziny
fot. UM

Już trzeci rok z rzędu w wakacyjne weekendy w Ognisku „Praga” działać będzie Warszawska Strefa Rodziny. Nowość wśród tegorocznych atrakcji stanowi zabytkowy autobus, który przewiezie wszystkich chętnych na prawą stronę Wisły.

Projekt skierowany jest do rodziców z dziećmi w wieku poniżej 10 lat. Warszawska Strefa Rodziny działa w soboty i niedziele, do 28 sierpnia, w godz. 11.00 – 18.00 w Ognisku „Praga” przy ul. Środkowej 9. Na gości czeka bogaty program podzielony na 3 strefy, w których można zarówno poskakać na trampolinie, czy rozegrać rodzinny turniej piłki nożnej, jak i poleniuchować na leżakach. Najmłodszych zapraszamy do specjalnej Strefy Malucha.

Nowości w Warszawskiej Strefie Rodziny na Pradze
Tegorocznymi nowościami będą warsztaty kulinarne „Kreatywna lodówka” i „Kreatywna kuchnia”, a także możliwość przejażdżki zabytkowym „ogórkiem” na prawy brzeg Wisły. Autobus WSR ruszać będzie z przystanku Bielańska 01 (za Błękitnym Wieżowcem przy pl. Bankowym). Po drodze pasażerowie odwiedzą m.in. Fabrykę Wedla i SOHO FACTORY, odkrywając z przewodnikiem niezwykłą historię Pragi. Trasa zakończy się na ul. Środkowej 9 w Ognisku „Praga”. Autobus kursować będzie tylko w jednym kierunku, jednorazowo zabierając na pokład ok. 40 pasażerów, w soboty i niedziele o godz. 11.00, 13.00 i 15.00.

Bilety można rezerwować na stronie internetowej www.centrumwspieraniarodzin.pl.
Warszawska Strefa Rodziny na Pradze wpisuje się w działania realizowane w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze