Nawijak / Wieczór anegdot na Placu Defilad

Nawijak / Wieczór anegdot na Placu Defilad

Żarty i żarciki są nam niezwykle bliskie i dlatego, z największą przyjemnością, organizatorzy zapraszają Państwa na cykl wieczorów z chłopakami i dziewczynami z Klub Komediowy z Pl. Zbawiciela. 

Anegdota i wódka od zawsze się siebie trzymają, dobrze sobie robią i nawet bez siebie żyć nie mogą. Nawiązując zatem do biesiadnego pochodzenia anegdoty, organizatorzy zapraszają na Nawijak, wieczór opowiadania z wątkiem gastronomicznym w tle. Przyciągnie Was swoją prostotą – każdy może opowiedzieć historię. Kto to zrobi, dostanie pięćdziesiątkę zimnej Wyborowej lub ciepłej Starogardzkiej. O tym, który trunek oddaje charakter danej historii, decyduje publiczność.

Niezmiennie zapraszają zarówno zainteresowanych czynnym, jak i biernym uczestnictwem. Przyjdź, opowiedz, posłuchaj i pomyśl sobie rzeczy takie jak: „A to ci!” albo „Nie do wiary”. Rezerwujcie czas!

Prowadzenie: Michał Sufin

Wstęp wolny!

Klub Komediowy – pierwszy i jedyny Klub Komediowy w Polsce. Codziennie grają spektakle, które są różnymi formami komedii na żywo.
W repertuarze: teatry improwizowane (Klancyk, Hofesinka, Hulaj, Humbuk) stand-up (Stand Up Polska), kabaret literacki (Fabularny przewodnik po), skecz show (Niektóre Długopisy Piszą Wolniej), koncerty, spektakle teatralne i inne inicjatywy sceniczne, które są nowością na warszawskiej scenie teatralnej i klubowej. Klub prezentuje formaty i spektakle, które są ich oryginalnymi produkcjami. Działają na Placu Zbawiciela w Warszawie.

7 sierpnia, godz. 20:00
barStudio
Plac Defilad
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze