Niech żyje papier! 4!

Niech żyje papier! 4!

Hej miłośnicy papieru! Już czwarty raz zapraszamy Was na Niech Żyje Papier! To święto dla zainteresowanych drukiem, papierowym designem i nowymi technologiami.

Na targach pojawią się najbardziej kreatywni spośród producentów artykułów papierniczych i piśmienniczych, grafików czy wystawców branżowych. To również całe 2 dni wypełnione wydarzeniami towarzyszącymi: warsztatami, dyskusjami, rozmowami z ekspertami w tej dziedzinie.

Dla kogo zorganizowane jest to dwudniowe święto papieru? Dla osób, które kochają papier pod każdą postacią – prasy, książek, notesów, grafik, plakatów. Również dla tych, którzy na co dzień w duchu eko nie wahają się sięgać po nowe technologie.

Poprzednie edycje Niech Żyje Papier! stworzyły silną kilkutysięczną grupę papierowych maniaków, którą organizatorzy zamierzają powiększyć.

Zapraszamy na panele dyskusyjne. O przyszłości reportażu będziecie rozmawiać z gośćmi zaproszonymi przez magazyn Non Fiction, którego premiera odbędzie się właśnie na targach! Spotkacie się z ekipą z galerii LETO, która obchodzi swoje dziesiąte urodziny. Porozmawiacie także o młodej polskiej ilustracji, pretekstem będzie premiera kilku książek.

Kolejny raz możecie uczestniczyć w darmowych warsztatach. Zaproszono sprawdzonych, uwielbianych przez papierową publiczność prowadzących: dziewczyny z Hekla Studio: Paulina Oknińska i Monika Proniewska poprowadzą warsztat z kolażu, Oficyna Peryferie – z riso, a Magdalena Rukasz, czyli Dobrze się składa przeprowadzi Was przez sztukę składania lamp origami. Będą też nowości i niespodzianki, o których organizatorzy będą informować na bieżąco tutaj.

30 września – 1 października

Wstęp wolny

Grzybu

Komentarze