Noc Księgarń 2022

Spotkajmy się w księgarniach! 🌙 7 października już po raz czwarty zaprosimy Was na Noc Księgarń. W tym roku do naszego wydarzenia przyłączyło się ponad 150 miejsc z 50 miast.

Gdzie odbędzie się Noc Księgarń? 🌙
Sprawdź tutaj: www.nocksiegarn.pl/lista-ksiegarn
✨ Wybierzcie się z nami na wydarzenia, kiermasze i zakupy książkowe po zmroku! Będą spotkania autorskie, spacery, warsztaty dla dzieci i dorosłych, dyskusje, wykłady, konkursy, turnieje krzyżówek. Jak co roku wspólnie z księgarniami przygotowujemy dla Was mnóstwo wydarzeń! Program Nocy Księgarń znajdziecie na www.nocksiegarn.pl pod koniec września.
🇺🇦 Cały czas jesteśmy myślami z naszymi ukraińskimi przyjaciółmi, którzy od miesięcy zmagają się z horrorem wojny. Noc Księgarń wspiera w tym roku inicjatywę The CITIZEN Foundation. Wspólnie z Serhijem Żadanem, ambasadorem akcji, zachęcamy do wsparcia funduszu, który zbiera środki na rehabilitację, protezy i opiekę psychologiczną dla ukraińskich weteranów wojennych. Akcję można wesprzeć na: www.ctzn24.com
✨ Wydarzenie organizują księgarnie wraz dystrybutorem książek OSDW Azymut (Grupa PWN).
✨ Partnerzy główni i sponsorzy: Wydawnictwo Naukowe PWN, Allegro Lokalnie, Moleskine, Caran d’Ache, Literacka Podróż Hestii, Fundacja Wisławy Szymborskiej, Penguin Random House UK, Krakowskie Biuro Festiwalowe, Kraków Miasto Literatury UNESCO, Fundacja Przekrój, Stowarzyszenie Tłumaczy Literatury, Zaczytani.org, Fundacja Powszechnego Czytania, Polska Izba Książki, Fundacja Poland Business Run, Nadwyraz.com.
✨ Patronaty miast: Warszawa, Poznań, Wrocław, Lublin.
✨ Partnerzy medialni: Książki. Magazyn do czytania, lubimyczytac.pl, booklips.pl, granice.pl, twojaksiegarnia.pl, biblionetka.pl, Książki kupuję kameralnie, Książki Magazyn Literacki, Rynek-ksiazki.pl, Alfabet Wojtusika, Literacka Kavka, Zdaniem Szota.
Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze