Novika i Mr. Lex w Stacji Mercedes

Novika i Mr. Lex w Stacji Mercedes

W piątek, 26 sierpnia, o godz. 20.00 w Stacji Mercedes na warszawskim Powiślu wystąpią Novika i Mr. Lex. Słuchacze ich uwielbiają, a oni swoją otwartością potrafią zjednać sobie tłumy.

Członkowie kolektywu Beats Friendly są aktywni na scenie klubowej od lat i łącząc różne brzmienia, podczas swoich koncertów, nieustająco przyciągają i zachwycają wciąż nowych słuchaczy. Jako duet mają na swoim koncie dwie części kompilacji Friendly Beats. Artyści razem prowadzili także wiele audycji radiowych.

Novika zadebiutowała z zespołem Futro, a później pojawiała się na płytach Smolika. Współpracowała z wieloma producentami, m.in. Marcinem Czubalą („Stay Close” – Mobilee), Lovebirds („This Time” – Toolroom) i Biernaskim („Give Away”). Artystka wydała trzy albumy solowe oraz płytę z remixami. Sukcesy artystyczne Noviki zaowocowały dwukrotnym przyznaniem jej nagrody Fryderyka. Wydaje płyty, pisze piosenki, występuje w klubach, gra z zespołem, prowadzi audycje radiowe. Razem  z Lexem są jednymi z najbardziej aktywnych postaci na polskiej scenie klubowej. Mają też na koncie występy na największych polskich festiwalach, jak Open’er, Audioriver czy Nowa Muzyka. Kiedy Novika i Mr. Lex łączą swoje siły, ciężko jest się oprzeć i nie wyruszyć na parkiet.

Czy uda się im roztańczyć publiczność letniego pawilonu? O tym przekonamy się już  26 sierpnia, podczas jednego z ostatnich koncertów w Stacji Mercedes w tym sezonie.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze