Novika – Las Głosów 2

Novika - Las Głosów 2

NOVIKA ZAGRA W BIG BOOK CAFE. TO 5.TY GOŚĆ PROJEKTU LAS GŁOSÓW VOL. 2. LAS GŁOSÓW 2 zaprasza na koncert pod tytułem EKSCYTACJA.

KONCERT ODBĘDZIE SIĘ 7.09., O GODZ. 19.00 W BIG BOOK CAFE, UL. DĄBROWSKIEGO 81.

Dzięki Instalacji Las Głosów vol.2 w każdą kolejną sobotę sierpnia miłośnicy muzyki będą mieli możliwość uczestniczyć w niezwykłych koncertach, które w założeniu nawiązywać będą do takich emocji, jak: zdziwienie, radość, wstyd, złość, ekscytacje i smutek. „Zaproszeni artyści stawiając na minimalizm formy wprowadzą słuchaczy w świat tych emocji, które po mimo swojej uniwersalności często mają przecież dla każdego z nas inny kolor” – opowiada Leski / autor koncepcji muzycznej. 19 sierpnia NOVIKA zaprosi nas do współdzielenia ekscytacji. Podczas półgodzinnego koncertu zademonstruje nam swoje magiczne nuty i wprowadzi w stan podniecenia, pobudzenia emocjonalnego. Nie możemy się doczekać!:)

LAS GŁOSÓW VOL.2 to już druga instalacja muzyczna przygotowana przez zespół w składzie Anna Król / Leski / grupa projektowa Centrala. Tym razem twórcy instalacji przenoszą świat dźwięków do jednego ze stołecznych parków. Skomponowane przez Leskiego utwory stanowią zbiór kompozycji przygotowanych bez wykorzystania klasycznych instrumentów. Będzie tam można posłuchać głosu miasta i cywilizacji mieszających się z dźwiękami drzew i ptaków. Co sobotę zapraszamy na mini koncerty wpisujące się w 6 uniwersalnych emocji prezentowanych przez :Janusza Chabiora w kooperacji z Leskim, Ryszarda Bazarnika, Fismolla, Natalię Grosiak, Novikę oraz Leskiego.

NOVIKA Od lat jedna z najbardziej aktywnych postaci na polskiej scenie klubowej. Wydaje płyty, pisze piosenki, występuje w klubach, gra z zespołem, prowadzi audycje radiowe. Punktem zapalnym w jej karierze był jej udział w piosence „T.Time” z płyty Andrzeja Smolika. Od tego czasu głos Noviki można było usłyszeć coraz częściej. Współpracowała między innymi z Fiszem, DJ Adamusem, Vieniem i Pelem. Intensywnie występuje ze swoim zespołem oraz kolektywem dj’skim BEATS FRIENDLY w klubach i na najważniejszych festiwalach w całym kraju. Wokalistka ma w dyskografii trzy albumy solowe oraz dwie nagrody Fryderyka.

Instalację LAS GŁOSÓW VOL. 2 można odwiedzać od piątku do niedzieli w godzinach 16:00 – 20:00 w Parku Morskie Oko do 26 sierpnia / wstęp wolny

Grzybu

Komentarze