Oficjalne otwarcie Plażowej: 8-10 maja

Oficjalne otwarcie Plażowej: 8-10 maja

Rezerwujcie sobie czas w nadchodzący weekend. Z okazji oficjalnego otwarcia Plażowej organizatorzy zamówili piękną pogodę i przygotowali dla Was dwa muzyczne wieczory:

8 maja – 1500 dj’s night – ukłon dla wszystkich fanów 1500m2
9 maja – koncert Jazzpospolita – coś z pogranicza jazzu, post-rocka i elektroniki

Ponadto organizatorzy zapraszają na zajęcia Jogi prowadzone przez Anię Kushch – licencjonowaną trenerkę Plażowej Szkoły Jogi. W sobotę i niedzielę jogujecie od 12.00 na tarasie Plażowej!

W niedzielę od 11.00 razem z najmłodszymi bywalcami nadwiślańskiej plaży i ich rodzicami organizatorzy będą projektować recyklingowy park rozrywki! Prosimy o zabranie plastikowych kubeczków, reklamówek, tektury i innych nieużywanych odpadków, które mogą się przydać do skonstruowania makiety. Prowadzenie – Kamil Niedziałek.

DZIEŃ PIERWSZY

8.05 (piątek), godz. 18.00 – 1500 dj’s night

DZIEŃ DRUGI

9.05 (sobota)

godz. 12.00 – Plażowa Szkoła Jogi

godz. 20.00 – koncert w ramach Żywiec Miejskie Granie – JAZZPOSPOLITA

 

Jazzpospolita, obecna na scenie od 2009 roku, stała się jednym z ciekawszych zjawisk muzycznych. Zespół w ciągu sześciu lat wydał cztery płyty i zagrał około 150 koncertów w Europie i Polsce. Działając w niezmienionym czteroosobowym składzie – gitara, bas, klawisze, perkusja – wypracował własne, rozpoznawalne brzmienie i zdobył liczną grupę fanów. Siłę Jazzpo – jak często o grupie mówią fani – stanowią oryginalne kompozycje, sytuujące zespół na styku jazzu, post-rocka i elektroniki. Połączenie jazzowych harmonii, rockowych brzmień i klubowej dynamiki powoduje, że Jazzpospolita zjednuje sobie zwolenników z bardzo różnych kręgów i z powodzeniem występuje nie tylko na klubowych koncertach, ale też na dużych festiwalach jazzowych i popowo-rockowych.

Stefan Nowakowski – bas
Wojtek Oleksiak – perkusja
Michał Przerwa-Tetmajer – gitara
Michał Załęski – klawisze

DZIEŃ TRZECI

10.05 (niedziela)

godz. 11.00 – Projektujemy park rozrywki nad Wisłą – rodzinne warsztaty recyklingowe

godz. 12.00 – Plażowa Szkoła Jogi

 

Plażowa
ul. Wybrzeże Szczecińskie 1, Warszawa

Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze