Olivier Heim w Stacji Mercedes

Olivier Heim w Stacji Mercedes

W piątek, 21 sierpnia, o godzinie 20.00 przed publicznością w Stacji Mercedes wystąpi laureat wielu prestiżowych nagród – Olivier Heim.

Nowy kierunek na muzycznej drodze bardzo utalentowanego artysty to połączenie elektrycznych gitar, instrumentów klawiszowych i eterycznego wokalu. Czy taka kompozycja w wykonaniu Oliviera podbije serca gości letniego pawilonu – o tym przekonamy się już niebawem.

Olivier Heim znany jest wielu osobom ze swoich wcześniejszych projektów muzycznych, był bowiem członkiem zespołu Très.b, jak również tworzył pod pseudonimem Anthony Chorale. Jesienią ubiegłego roku miała miejsce premiera jego długo oczekiwanej, solowej płyty. Odbiła się ona szerokim echem w mediach, zaś sam album wymieniany był wielokrotnie w najważniejszych rankingach muzycznych.

Krążek A Different Life jest podsumowaniem twórczego i pracowitego czasu po zawieszeniu działalności Très.b, a także wszystkich zmian, jakie zaszły w życiu artysty. Na albumie znalazło się 9 autorskich kompozycji, a wśród nich szczególnie ceniony przez krytyków i publiczność singiel Ocean, do którego teledysk ukazał się
w październiku 2014. Wszystkie utwory z albumu zostały nagrane, zmiksowane i wyprodukowane przez Michała Kupicza.

Za mastering odpowiada nominowany do nagrody Grammy Joe Lambert, który współpracował z takimi gwiazdami jak Toro y Moi, Deerhunter i The National. Olivier Heim jest laureatem wielu prestiżowych nagród: Fryderyka 2011 w kategorii Fonograficzny Debiut Roku, Paszportu Polityki 2012 i plebiscytu Ale Sztuka 2012. Swoje solowe utwory miał okazję zaprezentować na Primavera Sound Festival 2014, OFF Festival 2014 oraz Reeperbahn Festival 2014, a w 2015 roku zagrał na dwóch festiwalach w Wielkej Brytanii: The Great Escape Festival i Liverpool Sound City.

Artysta nazywany jest muzycznym objawieniem. Jak brzmi na żywo? Warto przekonać się w Stacji Mercedes już w najbliższy piątek.

Olivier Heim, utwór Ocean: https://www.youtube.com/watch?v=cwViDGAwcDQ
***
Stacja Mercedes przez całe lato (do 6 września 2015) oferować będzie ciekawe spotkania, koncerty, projekcje filmowe, wydarzenia motoryzacyjne oraz zajęcia sportowe. Inicjatorem projektu jest Mercedes-Benz Polska, a współtwórcą programu i operatorem – Grupa Warszawa. Przez cały czas działania można umówić się na jazdy testowe za pośrednictwem asystentów sprzedaży i mobilnych sprzedawców obecnych w Stacji. W tym roku do dyspozycji gości będą m.in. Klasy A, C, CLA Shooting Brake, CLS, GLA i smart forfour.

11033976_903886886331741_5552864113168783621_n

21 sierpnia, godz. 20:00
STACJA MERCEDES
Róg ul. Kruczkowskiego i al. 3 Maja
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze