Orange Warsaw Festival 2018

Mamy dla Was wszystkie szczegóły tegorocznego Orange Warsaw Festival 2018! Widzimy się 1 i 2 czerwca na terenie Toru Wyścigów Konnych Warszawa-Służewiec, gdzie zagrają: Sam Smith, Florence + The Machine, LCD Soundsystem oraz Tyler, the Creator!!!

Bez wątpienia wielkim wydarzeniem będzie pierwszy polski koncert Sama Smitha, jednego z najpopularniejszych wokalistów ostatnich lat, laureata Oscara i czterech nagród Grammy. Smith już od czasu debiutanckiego albumu był na liście artystów, na których w naszym kraju czekano z wielkimi nadziejami. Sam Smith będzie headlinerem 1 czerwca, a dzień później w tej roli pojawi się Florence Welch z zespołem, czyli Florence + The Machine. Spektakularne sukcesy Brytyjka notuje od końca poprzedniej dekady, kiedy ukazała się jej debiutancka płyta „Lungs”. Do dziś formacja wydała 3 albumy i pracuje nad kolejnym, którego fragmenty być może usłyszymy w czerwcu w Warszawie. Nowojorski skład LCD Soundsystem powrócił w 2016 roku serią doskonale przyjętych koncertów, ale na szczę- ście dali fanom dużo więcej – pierwszy od 7 lat nowy album, który z pewnością trafi na wysokie miejsca list podsumowujących najlepszą muzykę 2017 roku. Koncert LCD Soundsystem na Orange Warsaw Festival będzie ich pierwszym występem w stolicy. Listę pierwszych czterech nazwisk przyszłorocznego Orange Warsaw Festival zamyka Tyler, The Creator, barwna postać amerykańskiego hip hopu, raper, producent, osobowość telewizyjna i świetny showman, który swoje umiejętności potrafi wykorzystać na scenie. Do Warszawy trafi ze swoim nowym albumem, „Flower Boy”.

Do składu dołącza krajowa reprezentacja: Taco HemingwayRasmentalism i Ralph Kaminski! 1-2 czerwca, Tor Wyścigów Konnych – Służewiec!

Bilety na Orange Warsaw Festival 2018 trafiły do sprzedaży 4 grudnia 2017 o godzinie 12:00. Fani mogą wybierać bilety i karnety w kilku opcjach cenowych zależnych od momentu kupna, a klienci Orange będą mogli skorzystać z 15% zniżki. Karnety Early Bird w sprzedaży od 4 do 14 grudnia lub do wyczerpania puli. Cena karnetu Early Bird to 369 zł, a z rabatem dla klientów Orange 314 zł. Od 15 grudnia będą także dostępne specjalne pakiety łączone karnetów na Orange Warsaw Festival i Open’er Festival Powered by Orange w cenie 903 zł dla klientów Orange. Więcej szczegółów na www.orangewarsawfestival.pl.

Grzybu

Komentarze