Orientalny Wege Bazar

Orientalny Wege Bazar

Już 28 stycznia kolejny Wege Bazar – tym razem Orientalny. W odwecie mrozom i szarej pogodzie, impreza ubarwi tę porę roku. Już niebawem w warszawskiej Klubokawiarni Medyka przy Oczki 1a będzie można nie tylko rozgrzać się wegańskimi smakołykami, ale także spędzić miło czas z najbliższymi we wspaniałej atmosferze.

Ulica Oczki podczas Wege Bazarzu zapachnie Orientalnymi przyprawami z różnych zakątków świata – będzie kuchnia wietnamska, japońska, indyjska, pakistańska oraz libańska- a wszystkie potrawy i przekąski w wersji roślinnej.

Na talerzach serwowane będzie między innymi wegańskie curry z warzywami, zupę pho ze świeżą kolendrą, wietnamskie przekąski, tortille z marynowaną rzepą, będzie również tortilla z falafelami, przepyszne sushi i libański hummus z orientalnymi przyprawami. Goście będą mieli okazję spróbować mocno aromatycznej shoarmy czy pierożków gyoza z przeróżnymi farszami. Nie zabraknie także deserów! Lody z mango, liczi czy o smaku matchy..a to jeszcze nie wszystko- goście będą mogli posmakować mocno czekoladowego brownie w nowej odsłonie – z trawą cytrynową i chili, nie zabraknie również typowo indyjskich, obłędnie słodkich wegańskich słodyczy.

Zapraszamy wszystkich!
WSTĘP WOLNY

28.01.2018
Godzina 12-19
ul. Oczki 1a

Grzybu

Komentarze