Orlen Warsaw Games

Orlen Warsaw Games

ORLEN Warsaw Games to zupełnie nowe wydarzenie organizowane w ramach Narodowego Święta Sportu, pewnego rodzaju rozgrzewka przed ORLEN Warsaw Marathon. ORLEN Warsaw Games to tworzony z pasją i rozmachem rodzinny piknik sportowy, przeznaczony dla wszystkich, którzy pragną odkryć w sobie sportową pasję, nie tylko tę związaną z bieganiem.

Oprócz tego, że podczas wydarzenia będzie można skorzystać z licznych aktywności sportowych, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie, zagrają także największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Będzie też niepowtarzalna okazja, by spotkać polskich mistrzów olimpijskich.

ORLEN Warsaw Games to nie tylko promocja aktywnego stylu życia i zdrowych nawyków, lecz także energiczne i żywiołowe wydarzenie sportowe organizowane przez PKN ORLEN.

Wpadajcie 22 kwietnia 2017 roku na Agrykolę, w samym sercu Warszawy, na ogromnym sportowym pikniku, aby wrócić do domów naładowani nową, pozytywną energią!

Start o godzinie 11.00, a event zwieńczony będzie wieczornym koncertem gwiazd. Zarezerwuj z rodziną cały dzień na zabawę i pełne emocji wyzwania sportowe.

11:00 Otwarcie ORLEN Warsaw Games / Scena
13:00 Pokaz Slam Dunk Rafała Lipka Lipińskiego (StreetBall) / Strefa sportów zespołowych
14:00 Pokazowy trening Kadry Polski Ultimate (Frisbee) / Strefa lekkoatletyczna
14:30 Otwarcie strefy lekkoatletycznej / Strefa lekkoatletyczna
14:05 Koncert  Mezo / Scena
15:00 Koncert Sarsa / Scena
16:00 Marszobieg BiegamBoLubię / Scena
16:30 Fighty NoLimit Duel League (zawody CrossFit) / Strefa sportów siłowych
17:00 Koncert Natalia Nykiel / Scena
18:00 Koncert Varius Manx&Kasia Stankiewicz / Scena
19:00 Zakończenie ORLEN Warsaw Games

Grzybu

Komentarze