Osiecka na Bemowie 2016

Osiecka na Bemowie 2016

Tomasz Steńczyk z zespołem zaprezentuje materiał z płyty „Steńczyk / Osiecka. Moja kokaina” , usłyszymy m.in. „Niech żyje bal”, „Kiedy mnie już nie będzie”, „Na całych jeziorach Ty”.

Na nowo odkrywamy znane utwory. Interpretacje Tomka tworzą ciekawe klimaty, czasami nieco rockowe, miejscami jazzowe. Dodatkowo przez wszystkie utwory prowadzi nas ciepły, lekko zachrypnięty głos Tomka. Prawdziwa muzyczna uczta.

„Tomasz Steńczyk umiejętnie łączy czułość Osieckiej z rockowym, momentami mocnym brzmieniem. Jest wokalistą, który nie boi się śpiewać trudnych tekstów i jest urodzonym gitarzystą. Jego zespół brzmi miejscami mrocznie, a do tego jakby brudne dęciaki dodają tej muzyce jazzowej przestrzeni.”- Agata Passent

Tomasz Steńczyk jest charyzmatycznym artystą posiadającym niesłychane predyspozycje wokalne pozwalające mu na śpiew z amplitudą od liryki do stricte rockowej dynamiki. Wszystko to domyka świetny skład muzyków towarzyszących Steńczykowi na scenie, złożony z doświadczonych instrumentalistów i jazzmanów.

Wokalista podczas swojej drogi muzycznej zawojował wiele festiwalowych scen polskiej piosenki artystycznej, prezentując swój talent na polu muzyki będącej połączeniem ambitnych i niebanalnych tekstów oraz oryginalnej, energetycznej, a jednocześnie bardzo nastrojowej muzyki.

To drugi z cyklu wakacyjnych, otwartych koncertów „Osiecka na Bemowie” 2016. Organizatorem koncertów jest Dzielnica Bemowo we współpracy z Fundacją Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej. Wstęp na wszystkie koncerty jest wolny, ilość miejsc ograniczona.

Zapraszamy na łącznie 6 koncertów:

Lipiec

7.07, godz. 19.00 – Anna Szałapak

14.07, godz. 19.00 – Tomasz Steńczyk

28.07, godz. 19.00 – Joanna Dark

Sierpień

11.08, godz. 19.00 – Joanna Lewandowska

18.08, godz. 19.00 – Joanna Trzepiecińska

25.08, godz. 19.00 – Anna Sroka – Hryń

Patronat medialny nad cyklem: Radio Pogoda

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze