Ostatni weekend Plażowej

Ostatni weekend Plażowej

Od kilku lat warszawska Wisła przeżywa rewolucję, zapoczątkowaną przez nadwiślańskie lokale.
Od maja do września ściągają tu setki tysięcy osób szukających sposobu na oderwanie od codzienności.

Plażowa w krótkim czasie wyznaczyła trendy panujące obecnie nad Wisłą.
Wykreowali takie cykle jak Żywiec Miejskie Granie, które w tym roku odbywa się także w innych miastach, Niedziele Bez limitu, Plażowa Szkoła Jogi czy Swingowa Plażowa. Przez trzy lata działalności zrealizowali ponad 300 wydarzeń o charakterze sportowym i kulturalnym. Zostali docenieni w licznych plebiscytach – m.in. Co jest Grane, Muno i Aktivist.

Dziękujemy – dziękujemy przede wszystkim
Wam za wspólnie spędzony czas i niezapomniane chwile.

Nie wnikając w szczegóły – Miasto Stołeczne Warszawa nie było zainteresowane dalszą działalnością Plażowej. Dlaczego – wciąż szukamy odpowiedzi na to pytanie.

Nadchodzący weekend 11-14 sierpnia jest pożegnaniem z Plażową. Przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji oraz ostatnie edycje wydarzeń:

CZWARTEK (11.08)
FAKTORIA WIN TRIBUTE TO RAY CHARLES
godz. 20:00

Wraz z Faktoria Win mamy zaszczyt zaprosić Państwa na kolejny koncert z cyklu TRIBUTE TO…

Podczas czwartek oraz ostatniego koncertu z cyklu uczcimy twórczość Raya Charlesa! W Plażowej usłyszmy jego twórczość zagraną przez zespół muzyków stworzony specjalnie z okazji tego wydarzenia ! Podczas koncertu nie zabraknie wytrawnego wina serwowanego przez winebar Faktoria Win w Plażowej!

https://www.facebook.com/events/581371165375130/

PIĄTEK (12.08)
1500m2 POD PLAŻOWĄ: BSHOSA, SOVINSKY, TIME2PLAY
godz. 20:00

1500m2 to … ale również niezliczona liczba fantastycznych, niezapomnianych imprez, ryzykownych, niszowych bookingów oraz wielkich nazwisk.
W najbliższy piątek ekipa 1500m2 zaprezentuje Wam klimat jaki znacie i lubicie.
Intensywnie i głośno jak za starych czasów ze światłem oraz soundsystemem klubowym.

Dancefloor to 1500m2 na poziomie -1.

SOBOTA (13.08)
ŻYWIEC MIEJSKIE GRANIE: TEN TYP MES
godz. 20:00

Mamy zaszczyt zaprosić Was naostatni już koncert z cyklu Miejskie Granie w Plażowej!
13 sierpnia na naszej scenie wystąpi Ten Typ Mes z Live Bandem!

Uważany jest za najbardziej rozśpiewanego rapera w Polsce. Często urządza sobie bowiem wokalne wycieczki w stronę g-funku i punk rocka. Jako autor tekstów, co również nie pozostaje bez znaczenia, ceni kontrowersyjność i bezpośredniość, a jako MC – technikę i rewolucyjną formę.

Start koncertu: 21:30

https://www.facebook.com/events/1660732350916878/

AFTER PO KONCERCIE MESA Z EKIPĄ #ALKOPOLIGAMII
godz. 23:00

Jeżeli Alkopoligamia bawi się w Warszawie, to bawi się do bladego świtu. Po koncercie Tego Typa Mesa z zespołem, zapraszamy na alkopoligamiczny after, podczas którego za gramofonami zameldują się reprezentanci ekipy: Dj Lazy One oraz Dj Hubson.

https://www.facebook.com/events/165751200501993/

NIEDZIELA (14.08)
DOOKOŁA ŚWIATA Z AGAINST GRAVITY „W DRODZE DO JAH”
godz. 21:00

Projekcja filmu „W drodze do Jah”,
reż. Noël Dernesch i Moritz Springer

Podróż na Jamajkę. Film „W drodze do Jah” pokazuje kraj pełen magii i kontrastów. W tej podróży, oprócz muzyków, towarzyszy nam również profesor Carolyn Cooper, analizująca polityczną i kulturalną sytuację na Jamajce, Jack Radics, odkrywający zaskakującą prawdę o reggae, jak również jamajska wokalistka Terry Lynn, pokazująca codzienne życie na ulicach gett w Kingston. Jak się okazuje muzyka jest na Jamajce sposobem walki z przemocą, seksizmem i biedą, a ruch Rastafarian to coś więcej niż tylko wiara. Opowiadając o reggae ten film zadaje jeszcze kilka innych pytań: czym jest wolność dla współczesnego człowieka, przeciwko czemu się on buntuje i w jaki sposób radzi sobie w obcym, choć fascynującym dla siebie kraju, który staje się dla niego nową ojczyzną. (mat. dystr.)

https://web.facebook.com/events/314246925576697/

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze