OSTR i Paluch w Łomiankach

Już 31 sierpnia 2019 roku o godzinie 18:00 w Łomiankach wystąpią dwie niekwestionowane gwiazdy polskiej sceny hiphopowej.

O.S.T.R.

Muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko.

Autor 20 autorskich albumów muzycznych. Posiadacz 7 platynowych i 6 złotych płyt, w tym jednej podwójnie i jednej potrójnie platynowej. Czterokrotny laureat Fryderyka – Nagrody Akademii Fonograficznej. Laureat nagrody Bestseller Empiku 2016 oraz nagrody kulturalnej Onetu O!Lśnienia 2016 w kategorii muzyka popularna. Od kilkunastu lat w nieprzerwanej trasie koncertowej. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hiphopowych w Polsce. Jego płyty, wydawane z rozmachem w oprawie równej wydaniom specjalnym, wielokrotnie debiutowały na pierwszym miejscu zestawienia sprzedaży OLIS.

Paluch Oficjalnie

Debiutował w 2004 roku materiałem zatytułowany „Życie jest piękne”, który zrobił razem z Julasem. Wkrótce dołączył do składu Aifam, z którym nagrał album wydany w grudniu 2005 a zatytułowany „Nasza rewolucja”. Później zaczął prace nad swym materiałem solowym. W zeszłym roku ukazał się najnowszy krążek Paluch zatytułowany Czerwony Dywan

Supporty
Sughar & Wawson
JangaSquad
The Blu Mantic
St. Elmo
Praktyczna Pani aka Practical Lady

WSTĘP WOLNY

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze