Otwarcie OsiemPrzezDwa – Bez spiny, mamy liny!

Przyjdź i poeksperymentuj, zobacz co jeszcze można zrobić z linami, dowiedz się jak będzie wyglądać działalność w OsiemPrzezDwa oraz co to jest gumizela i slackline.W planie także uroczyste rozwiązanie wstęgi, podziękowania, wielkie bańki, gry outdoorowe, eksperymenty naukowe, pokaz zdjęć, majsterka, kącik dla dzieci i wiele innych.

Fundacja Pracownia Nauki i Przygody i Okręg Mazowiecki Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej zapraszają na Otwarcie Domku OsiemPrzezDwa, które odbędzie się 22.03.2015 w godzinach 12-16 przy ul. Jazdów 8/2.

Zachęcamy również do przynoszenia już przeczytanych i niepotrzebnych książek – organizujemy zbiórkę książek na kiermasz, z którego dochód przeznaczony będzie na wyposażenie Domku.

„OsiemPrzezDwa” to wspólna inicjatywa Fundacji Pracownia Nauki i Przygody oraz Okręgu Mazowieckiego ZHR. Organizacje wygrały konkurs na możliwość wykorzystania domku do prowadzenia działalności kulturalno-artystycznej. W przyszłości mają odbywać się w nim różnego rodzaju warsztaty i spotkania tematyczne skierowane do społeczności lokalnej śródmieścia i całej Warszawy: dzieci i młodzieży, a także nauczycieli, wychowawców, instruktorów, trenerów, wolontariuszy organizacji pozarządowych. Obecnie domek jest remontowany przez wolontariuszy Fundacji oraz harcerzy.
Domek OsiemPrzezDwa przy ul. Jazdów jest wykorzystywany na cele społeczno-kulturalne przez Fundację Pracownia Nauki i Przygody oraz Okręg Mazowiecki Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej dzięki pomocy Miasta Społecznego Warszawy – Dzielnicy Środmieście.
https://www.facebook.com/events/1406368543005793/

Kontakt :
Dorota Wesołowska
pracownia@naukaprzygoda.edu.pl

Otwarcie OsiemPrzezDwa – Bez spiny, mamy liny!

Grzybu

Komentarze