Otwarcie Stacji – Koncert Gaba Kulka

Otwarcie Stacji - Koncert Gaba Kulka

Już 13 czerwca organizatorzy zapraszają na rozpoczęcie trzeciego sezonu w Stacji Mercedes.

Miejski charakter – w nowoczesnym wydaniu. Bogata oferta wydarzeń motoryzacyjnych, rozrywkowych i kulturalnych. Ciekawe brzmienia w kameralnej odsłonie. Do tego wyjątkowy klimat miejsca, w parkowym otoczeniu kultowej dzielnicy Warszawy. Tak zapowiada się lato w Stacji. Tegoroczny motyw przewodni to przyszłość i będzie do niej nawiązywał zarówno design miejsca, jak i harmonogram wydarzeń. Warto sprawdzić.

Trzecią edycję Stacji zainauguruje koncert Gabriela Kulka, wyjątkowej artystki, która śpiewa, pisze piosenki i gra na fortepianie. Jej muzyka to progresywny pop: pstrokata mieszanka gatunków, od fortepianowego rocka, przez jazz, po weillowski kabaret.

Gaba za swoją twórczość otrzymała wiele nagród i wyróżnień, a wśród nich były: Fryderyk (Najlepsza wokalistka 2009), Mateusz Programu Trzeciego Polskiego Radia, główna nagroda Transvocale we Frankfurcie oraz nominacja do Paszportu Polityki.

Koncert w Stacji rozpocznie się o 20:00 i będzie jednym z ostatnich występów artystki w ramach trasy The Escapist, związanej z jej najnowszym studyjnym albumem, który ukazał się we wrześniu 2014 roku.
Jak „Wielkie wrażenie” będzie brzmiało z letniej sceny Stacji Mercedes – o tym przekonamy się już 13 czerwca. Nie może was zabraknąć!

13 czerwca, godz 20:00
al. 3 Maja, Stacja Mercedes
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze