Otwarte Mistrzostwa Warszawy Zespołów Cheerleaders

fot. Pixabay/skeeze

Cheerleaderki z Gdańska, Krakowa, Limanowej, Garwolina, Łochowa i wielu innych miejscowości przyjadą do stolicy aby wziąć udział w Mistrzostwach Warszawy Cheerleaderek, które są częścią Grand Prix Polski 2015.

W Otwartych Mistrzostwach Warszawy zmagać się będzie poza 31 zespołami także 11 duetów. W mistrzostwach wezmą udział cheerleaderki m.in. z Gdańska, Krakowa, Garwolina i wielu innych miast. Dużą reprezentacją może pochwalić się Warszawa. W mistrzostwach walczyć będzie pięć grup UKS Jagiellonka.

W rywalizacji wezmą udział: Axel, Axel Gim 1, Axel Sweet, Mini Axel i Axelki. Zawody zespołów cheerleaderek odbędą się w hali DOSiR na Pradze Północ przy ul. Jagiellońskiej 7. Wielkie otwarcie rozpocznie się o godz. 13, a wręczenie nagród zaplanowano na godz. 17.

Organizatorami imprezy są Zespół Szkół nr 45, UKS Jagiellonka i Polskie Stowarzyszenie Cheerleaders. Wszyscy, którzy zdecydują się odwiedzić w sobotę praski DOSiR, mogą przygotować się na ogromną dawkę emocji i widowiskowych akrobacji.

Grzybu

Komentarze