Outdoor Comedy Sucks?

W każdy wakacyjny poniedziałek, o 20:00 zapraszamy – w ramach naszych cyklicznych spotkań – na kolejne występy komików ze Stand-Up Polska!

Na scenie zagoszczą znani, lubiani i przekomiczni:

19 czerwca: ANTONI SYREK-DĄBROWSKI oraz OLKA SZCZĘŚNIAK
26 czerwca: SEBASTIAN REJENT oraz KAROL KOPIEC
3 lipca: PIOTR POPEK oraz MICHAŁ KUTEK
10 lipca: BARTEK ZALEWSKI oraz BŁAŻEJ KRAJEWSKI
17 lipca: PIOTREK SZUMOWSKI oraz WOJTEK FIEDORCZUK
24 lipca: JASIEK BORKOWSKI oraz KAROL KOPIEC
31 lipca: SEBASTIAN REJENT oraz MICHAŁ KUTEK
7 sierpnia: BARTEK ZALEWSKI oraz GAWEŁ FELIGA
14 sierpnia: ANTONI SYREK-DĄBROWSKI oraz MACIEJ BRUDZEWSKI
21 sierpnia: BARTEK ZALEWSKI oraz JACEK STRAMIK

Według definicji z popularnej Wikipedii „Stand-up”, a właściwie sztuka stand-up’u to komediowa forma artystyczna w postaci monologu przed publicznością, gdzie w przeciwieństwie do kabaretu, stand-up opiera się bardziej na charyzmie wykonawcy oraz kontakcie z publicznością niż na dopracowaniu każdego wiersza przedstawienia i wartości artystycznej.

Artyści stand-upowi za główny cel stawiają sobie rozbawienie publiczności, przywiązują mniejszą wagę do kwestii artystycznych (piosenek i dekoracji znanych z kabaretów), ale siła takich spotkań są błyskotliwe żarty, spostrzeżenia, aluzje, bo przecież nie ma nic ponad słowa.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszej społeczności, a także z bardzo prozaicznego powodu, jakim jest nasza miłość do tej formy ekspresji mamy przyjemność przy współpracy z orłami krajowej sceny stand-up’owej – Stand Up Polska – zaprosić Was na poniedziałkowe spotkanie w Iskrze, gdzie mamy nadzieje będziecie mogli oddać się bez reszty dobrej rozrywce, gwarantującej tzw. ubaw po pachy. A nawet wyżej!

Partnerem wydarzenia jest Ballantine’s Hard Fired!
Start: 20:00
Wejście jak zawsze darmowe!

Grzybu

Komentarze