Papaya Young Directors na Placu Defilad

12 finałowych spotów 5. edycji konkursu @PapayaYoungDirectors adresowanego do młodych twórców zostało premierowo zaprezentowanych 13 czerwca na gali finałowej. Pokaz na Placu Defilad będzie pierwszym otwartym pokazem na taką skalę. Poza blokiem tegorocznych filmów zobaczymy „The best of” z czterech edycji konkursu. Po odbędzie się spotkanie, podczas którego organizatorzy opowiedzą o kulisach konkursu, a finaliści o drodze, jaką przeszli od pomysłu do realizacji, a ostatecznie do nagród.

Cannes Lions, Shots Awards, Brand Film Festival – to niektóre z laurów przypadających finalistom konkursu Papaya Young Directors, który od pięciu lat rozwija misję edukacyjną, stwarza przestrzeń dialogu pomiędzy twórcami, a branżą kreatywną oraz umożliwia młodym reżyserom wejście do świata filmu i reklamy.

Pochodzą z różnych środowisk, różnią się planami na przyszłość. Są animatorami, grafikami, operatorami, reżyserami, copywriterami. Studentami szkół filmowych lub filmowcami amatorami. Mają ambicję tworzyć pełnometrażowe blockbustery, ale też artystyczne teledyski, festiwalowe animacje i nieszablonowe reklamy, których nie sposób szukać w telewizji. To dla nich jest Papaya Young Directors – konkurs który może pochwalić się szeregiem nazwisk twórców z powodzeniem działających w branży. 5 lat konkursu to ponad 4000 złożonych eksplikacji reżyserskich i 70 zrealizowanych filmów.

Biorąc udział w wydarzeniu wyrażasz zgodę na bezpłatne wykorzystanie swojego wizerunku i głosu utrwalonego na materiale filmowym, fotograficznym i dźwiękowym powstałym w czasie wydarzenia poprzez ich rozpowszechnianie przez Papaya Films sp. z o.o. Plac Defilad oraz sponsorów i partnerów konkursu, w szczególności w Internecie, w ramach dokumentacji, relacji z gali oraz promocji organizatora i kolejnych edycji konkursu.

10 lipca (wtorek) o godzinie 21.30. Wstęp wolny!

Warszawa, Polska

Grzybu

Komentarze