Parkrun Warszawa – Żoliborz

Parkrun Warszawa - Żoliborz

Parkrun na Warszawskim Żoliborzu, to cykliczne biegi na dystansie 5 km z pomiarem czasu, w których każdy może wziąć udział. Biegi są organizowane co tydzień, w sobotę o 9:00 przez cały rok. 

Udział w takim biegu jest całkowicie bezpłatny. Jedyne co jest potrzebne, to wcześniejsza rejestracja na stronie organizatora: http://www.parkrun.pl/

Po rejestracji dostaną Państwo Indywidualny Kod Uczestnika, który trzeba będzie przynieść ze sobą w sobotę rano. Taka rejestracja jest jednorazowa, co znaczy, że po zarejestrowaniu się można brać udział we wszystkich kolejnych biegach w każdej dzielnicy Warszawy, a także w dowolnej lokalizacji w Polsce i na świecie.

Podczas biegu każdy może biec własnym tempem. Takie wydarzenie jest zorganizowane dla wszystkich, początkujących biegaczy czy nawet dla zawodowców. To jest świetna okazja dla osób, którzy od dawna chcą zacząć biegać, ale do tej pory nie mogli znaleźć motywację. Tu poznacie dużo miłych osób, które pomogą w rozpoczęciu biegania, no i oczywiście, poprawicie swoje zdrowie i humor.

Każda sobota 2015, godz 9:00

Park Kępa Potocka

Wstęp bezpłatny, konieczność rejestracji

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze