Piąte Dni Australii – wygraj podróż marzeń

Piąte Dni Australii - wygraj podróż marzeń

Kolejna edycja Dnia Australii, w programie liczne atrakcje jak: prelekcje na temat możliwości wyjazdu i wiz, pokazy zdjęć z podróży, konkursy z nagrodami, porady co trzeba zrobić aby „mieć wyjazd w swoich rękach” i wyjechać na darmowe 4-tygodnie do Australii! Ta niesamowita nagroda może trafić praktycznie do każdego z Was!

Będziecie mieli okazję poznać i porozmawiać z osobami, które były w tym kraju i opowiedzą o własnych doświadczeniach, posłuchać muzyki wykonywanej na Didgeridoo, jak również spróbować swoich sił grając na tym australijskim instrumencie.

20 kwietnia 2015 od 18.00-22.00 Południk Zero-Warszawa

Wstęp wolny!

PONIŻEJ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:

Organizatorzy serdecznie zapraszają na piątą w Polsce, a dziesiątą w Europie edycję ‘DNI AUSTRALII‘. Autorski projekt firmy Albion House czyli cykl unikalnych prezentacji na tematy związane z Australią. Dni Australii, które od 10 lat prowadzone są wraz z partnerami na terenie Europy, cieszą się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród osób rozważających wyjazd na Antypody, ale również wśród wszystkich chcących poszerzyć swoją wiedzę o tym odległym kontynencie.
Podczas DNI AUSTRALII w Warszawie będziecie mogli: posłuchać gry na tajemniczym didgeridoo; uczestniczyć w warsztatach Study & Work in Australia-czyli zaplanuj swoją przyszłość w „kangurolandii”; posłuchać prezentacji podróżniczej „Backpacking z Polski lądem do Australii w 2 lata, przejechać rowerami OUTBACK z parą podróżników oraz poznać autorkę książki „Australia- wspomnienia wybrane”, której premiera odbędzie się właśnie w Katowicach! Co więcej podczas DNI AUSTRALII dowiecie się jak spełnić marzenia i WYGRAĆ WYJAZD DO AUSTRALII! Czeka na Was wiele ciekawostek, nagród, a nawet interesująca degustacja smaków Australii…20 kwietnia w Południku Zero zainaugurowany zostanie nowy katalog Albion House- Australia i Nowa Zelandia 2015/2016!

Program V edycji Dni Australii –20.04-Warszawa-Południk Zero- godz. 18.00-21.30

18.00 Otwarcie Dni Australii
18.05 Australia jakiej nie znacie- ciekawostki i wyjątkowości prosto z krainy kangurów-Karolina Sypniewska-Wida
18.30 Australia? Na rowerze?!- Marzena Badziak, Janek Piętek
19.20 Zaplanuj swoją przyszłość w Australii na przykładzie case study- Paweł Wida
20.15 Melbourne moja miłość- wspomnienia z życia w „downunder”- premiera książki Ignei Orłow-Arczewskiej
20.45 smaki Australii, konkurs „Australia w Twoich rękach”

Można zapisywać się na darmowe konsultacje wyjazdowe do Australii w Warszawie pod adresem karolina@albionhouse.com.pl . Uwaga liczba miejsc ograniczona!
——————————————-
Kilka słów o prezentacjach:

Australia? Na rowerze?!- Marzena Badziak, Janek Piętek- Gdy myśli się o podróżowaniu po Australii, rower raczej nie jest tym,co pierwsze przychodzi do głowy. Brak wody, upał, monotonia pustynnegokrajobrazu, siedemset kilometrów do najbliższego sklepu…Nasza podróż miała skończyć się wcześniej. Ruszyliśmy ze Stambułu, jechaliśmy przez Azję Centralną, a nasze marzenia najdalej docierały gdzieś w okolice Bangkoku. Spędzić ostatnie dni podróży w bambusowym domku na plaży? Kuszące. Bardziej kuszący okazał się jednak Czerwony Ląd, od którego dzielił nas przysłowiowy „rzut beretem”. Lecieliśmy do Australii świadomi, że ten kraj solidnie nas wymęczy iwystawi na próbę nasze charaktery. Ale właśnie tego potrzebowaliśmy nasam koniec.
Podróż zakończyliśmy w australijskim mieście Darwin, po 16miesiącach i ponad 22 tysiącach przejechanych kilometrów. Naszymiprzemyśleniami z podróży dzieliliśmy się na blogu http://nagniatamy.pl/
Kim jesteśmy? Ona socjolożka, on informatyk-radiowiec. Poznaliśmy się wStudenckim Radiu „Żak” Politechniki Łódzkiej, w którym spędziliśmykilka najlepszych lat swojego życia. Oboje za pracą wyjechaliśmy doWarszawy, by po kilku latach dojrzeć do decyzji: zaryzykujmy, rzućmyto wszystko i wyjedźmy gdzieś daleko. Już mieliśmy kupione bilety ispakowane plecaki, gdy dwa tygodnie przed wyjazdem stwierdziliśmy,że… zabieramy rowery. Ta spontaniczna zmiana planów była najlepsządecyzją, jaką mogliśmy podjąć.

Warsztaty „Study&Work in Australia” to niepowtarzalna okazja aby dowiedzieć się o możliwościach zorganizowania wyjazdu do Australii. Jaką wizę wybrać? Jaki region Australii? Na jaki kurs się zapisać? Jak wygląda australijski rynek pracy? Dlaczego Australia jest marzeniem tak wielu? Paweł Wida odpowie na Wasze wszystkie pytania gdyż sam od 17 roku życia mieszka w Australii. Podczas warsztatów będziecie mieli okazję zobaczyć życie w Australii oczami polskiego studenta oraz spróbować australijskiego przysmaku. Wszyscy uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość wygrania australijskich nagród! Czekają na Was promocje wyjazdowe i nie tylko. Zapraszamy! www.facebook.com/AlbionHouseEuroeanCorner

Paweł Wida- specjalista od Australii dokąd przeprowadził się mając 17 lat. Z pochodzenia polski Spisok-pochodzi z malowniczej Niedzicy, obywatel świata, pasjonata podróży małych i dużych. Uwielbia aktywnie spędzać czas, chodzić po górach, jeździć na rowerze. Odbył kilka podróży po Australii, a za ostatnią „Z Perth do Sydney cameprvanem” otrzymał nagrodę jury na śląskim festiwalu. Prowadzi firmę Albion House – Edukacja i Praca za Granicą – organizuje wyjazdy edukacyjne, pracownicze oraz emigracyjne do Australii, Kanady, Nowej Zelandii, USA czy Europy.

Slajdowisko- Australia jakiej nie znacie- ciekawostki i wyjątkowości prosto z krainy kangurów-Karolina Sypniewska-Wida

Zbiór niezwykłych faktów i ciekawostek dotyczących „kangurolandii” zebranych i zaobserwowanych na przestrzeni lat styczności z Australią. Wyjazd edukacyjny połączony z pracą na antypodach nauczył ją, że należy spełniać swoje marzenia i nie tracić czasu, bo „kto się waha wiele traci”.

Karolina Sypniewska-Wida- bydgoska podróżniczka, Kobieta Roku Bydgoszczy 2012, pilot wycieczek zagranicznych, inicjatorka Bydgoskiego Festiwalu „Podróżnicy” oraz autorka wystawy fotografii i artefaktów „W Kręgu Obrzędów. Azja i Oceania”. Odwiedziła dotąd ponad 75krajów na 5 kontynentach wyznając zasadę “kto się waha wiele traci”, zakochana w Australii, jako pierwsza Europejka zamieszkała na małej wyspie w Papui Nowej Gwinei, 2 lata trwała jej podróż lądem do Australii. Kocha podróże, nie wychodzi z domu bez aparatu fotograficznego, obecnie mama 2,5miesięcznej Izabeli. www.karolinasypniewska.pl

Australia- wspomnienia wybrane. Melbourne i okolice.-Ignea Orłow-Arczewska premiera książki autorki Ignei Orłow-Arczewskiej, która jest efektem podróży i życia w Australii, zapisem wrażeń i doświadczeń 3-letniego pobytu w stanie Viktoria. Publikacja zawierająca opis najciekawszych miejsc, które odwiedziła autorka podczas pobytu w Australii. Zbiór wspomnień obrazuje piękno australijskiej przyrody z urokliwymi zakątkami, egzotyczne zwierzęta i rośliny. W książce poruszone są również zagadnienia związane z historią tego kraju, z architekturą i urbanistyką, a także z wielokulturowością mieszkańców i emigracją. Pisarka jest zafascynowana tym niezwykle ciekawym krajem i swoją miłość do niego przedstawi podczas V edycji Dni Australii. Będzie można również zakupić książkę.

Ignea Orłow-Arczewska- Warszawianka rocznik 1970 r., absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w stolicy. Miłośniczka podróży i przyjaciel zwierząt. W latach 2010 – 2013 mieszkała w Melbourne w Australii. Zakochana w krainie kangurów do której wraca z wielką miłością w sercu.

Kilka słów o Albion House:
Dni Australii to autorski projekt firmy Albion House, który został wprowadzony do Polski z wielkim sukcesem i powodzeniem. Promowanie Australii i pokazywanie jej piękna na wiele sposobów to cel tego wydarzenia. Dlatego serdecznie zapraszamy Was na ORYGINAŁ tej imprezy- po raz 5 w Polsce i po raz 10 w Europie.
Dni Australii to cykl unikalnych prezentacji na tematy związane z krainą kangurów. Wydarzenie cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród osób rozważających wyjazd na Antypody, ale również wśród wszystkich chcących poszerzyć swoją wiedzę o tym odległym kontynencie.
Albion House, jako jedna z pierwszych organizacji w Polsce zajmujących się kompleksową organizacją wyjazdów do Australii, pragnie zaprezentować Wam możliwości, jakie oferuje Australia, dla chcących poznać ten kraj poprzez podróże, dla zainteresowanych podjęciem nauki lub pracy w Australii, jak również dla tych, którzy chcieliby związać się z Australią na dłużej, emigrując tam na stałe.
Albion House, jako jedna z pierwszych organizacji w Polsce zajmujących się kompleksową organizacją wyjazdów do Australii, pragnie zaprezentować Wam możliwości, jakie oferuje Australia, dla chcących poznać ten kraj poprzez podróże, dla zainteresowanych podjęciem nauki lub pracy w Australii, jak również dla tych, którzy chcieliby związać się z Australią na dłużej, emigrując tam na stałe.
Jeżeli rozważacie wyjazd do Australii, albo jest to dla Was całkiem nowy temat, Dni Australii stanowią doskonałą okazję do poszerzenia swojej wiedzy i uzyskania kompleksowych informacji na temat możliwości, jakie przedstawia Australia. Dowiedzieć się możecie między innymi o rodzajach wiz, możliwościach wyjazdowych, możliwościach podjęcia nauki, pracy i emigracji. Przedstawimy Wam najciekawsze miejsca, które będąc w Australii po prostu trzeba zobaczyć, zarówno dla tych, którzy szukają grupowych wycieczek zorganizowanych jak i osób, które pragną zasmakować przygody na bezdrożach Australii indywidualnie. Będziecie mieli okazję poznać i porozmawiać z osobami, które były w Australii i opowiedzą o własnych doświadczeniach, posłuchać muzyki wykonywanej na Didgeridoo i zobaczyć czym jest Australia!

20 kwietnia 2015 od 18.00-22.00 Południk Zero-Warszawa

Wstęp wolny!

 

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze