Piątkowe Koncerty w Stacji Mercedes

Rockowa Agyness B. Marry w Stacji Mercedes

Przez całe lato, w piątki, o godzinie 20.00, Stacja Mercedes zaprasza na ciekawe koncerty. Na scenie letniego pawilonu Mercedesa wystąpią: NOTOPOP, Krzysztof Zalewski, Rykarda Parasol, Olivia Anna LiVki, Agyness B. Marry, PLASTIC, Patrick the Pan, SISTER WOOD, ENDY YDEN, Olivier Heim i Julia Marcell. Interesujące brzmienia, parkowe otoczenie Stacji i wyjątkowy klimat miejsca, to propozycja godna rozważenia na piątkowe wieczory.

Urzekają, zachwycają, czasami porywają do tańca tłumy, innym razem skłaniają do zadumy – jedno jest pewne – w tym sezonie wiele będzie się działo podczas koncertów w Stacji Mercedes. Artyści, którzy wystąpią świetnie wpisują się w najnowsze trendy w muzyce rozrywkowej. Jedni są na scenie od dawna, inni dopiero zaczynają swoją karierę, ale ich cecha wspólna to zdolność do oczarowywania publiczności. Teraz zaprezentują swoją twórczość przed gośćmi Stacji. Jakie zrobią wrażenie?

Program:
26.06 – Krzysztof Zalewski
03.07 – Rykarda Parasol
10.07 – Olivia Anna LiVki
17.07 – Agyness B. Marry
24.07 – PLASTIC
31.07 – Patrick the Pan
07.08 – SISTER WOOD
14.08 – ENDY YDEN
21.08 – Olivier Heim
28.08 – Julia Marcell

Stacja Mercedes przez całe lato (do 6 września 2015) oferować będzie ciekawe spotkania, koncerty, projekcje filmowe, wydarzenia motoryzacyjne oraz zajęcia sportowe. Inicjatorem projektu jest Mercedes-Benz Polska, a współtwórcą programu i operatorem – Grupa Warszawa. Przez cały czas działania można umówić się na jazdy testowe za pośrednictwem mobilnych sprzedawców obecnych w Stacji.
W tym roku do dyspozycji gości będą m.in. Klasy A, C, CLA Shooting Brake, CLS,
GLA i smart forfour.

STACJA MERCEDES, róg ul. Kruczkowskiego i al. 3 Maja w Warszawie.
Na wszystkie wydarzenia w Stacji Mercedes wstęp wolny.

26 czerwca – 28 sierpnia
Stacja Mercedes
Róg ul. Kruczkowskiego i al. 3 Maja
Wstęp na wszystkie koncerty wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze