Piknik z okazji Światowego Dnia Wody

Piknik z okazji Światowego Dnia Wody

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. po raz kolejny zaprasza na rodzinny piknik z okazji Światowego Dnia Wody. Impreza odbędzie się w sobotę 19 marca br. o godz. 11:00 na Płycie Desantu.

W ogrzewanej hali namiotowej, która stanie na miejscu, organizowane będą konkursy i zabawy dla najmłodszych np. budowanie filtrów i modelu wodociągów. Starsi uczestnicy pikniku będą mogli m.in. razem z przewodnikiem wybrać się na wycieczkę wzdłuż brzegu Wisły, posłuchać porad profesjonalnych dietetyków, dlaczego warto zamienić słodkie napoje na warszawską kranówkę lub wziąć udział w kursie pierwszej pomocy organizowanym przez ratowników PCK. Podczas imprezy odbędą się specjalne pokazy Maszyny Einsteina zbudowanej przez uczestników pikniku oraz zaprezentujemy jak działa mobilne laboratorium MPWiK.

W ramach pikniku uczestnicy będą mogli odwiedzić zabytkową Stację Filtrów. Zwiedzający pojadą na wycieczki specjalnymi autokarami. Wejściówki będzie można odebrać w dniu pikniku na stoisku firmowym MPWiK.

Na zakończenie imprezy o godz.16:00 zapraszamy na koncert Rafała Brzozowskiego.

Serdecznie zapraszamy!

Miejsce pikniku: Płyta Desantu przy Bulwarze Flotylli Wiślanej i ul. Solec

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze