Piknik urodzinowy w Józefowie

Piknik urodzinowy w Józefowie

Już 27 maja czeka nas wielkie wydarzenie z okazji 55. Urodziny Miasta Józefowa oraz 10-lecia hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów****. Atrakcją główną będzie występ zespołu Perfect. Start imprezy o godz. 15.00.

Impreza odbędzie się na terenie hotelu Holiday Inn. Miasto Józefów informuję, że wszyscy józefowianie będą mogli wejść na piknik za darmo, za okazaniem wejściówki. Takową będzie można uzyskać w Urzędzie Miasta i w Młodzieżowym Domu Kultury od 8 maja, po okazaniu dokumentu z potwierdzeniem, że dana osoba jest mieszkańcem Józefowa. Może to być np. dowód osobisty, legitymacja szkolna czy dowód opłaty za wywóz odpadów. Pozostali będą mogli nabyć bilety od 15 maja w recepcji głównej hotelu. Koszt: 10zł/osoba dorosła, 5zł/dzieci.

Podczas pikniku urodzinowego przewidziane są najróżniejsze atrakcje dla dzieci i dorosłych. Jak zapewniają organizatorzy, będzie to istna podróż dookoła świata. Oczywiście najważniejszym i najbardziej wyczekiwanym momentem będzie występ zespołu Perfect oraz finał imprezy ze sztucznymi ogniami oraz degustacją wielkiego tortu urodzinowego. Pozostałymi atrakcjami będą m.in.:
– występy zespołów działających w Miejskim Ośrodku Kultury, a także utalentowanych grup dziecięcych i młodzieżowych z miejskich szkół i przedszkoli
-bicie Rekordu Polski w jedzeniu jabłek
-strefa gastronomiczna, chill out, partnerów
-pokaz mody i tańca
-dla dzieci do lat 3 m.in.: basen z piłeczkami, bujawki, tunele, namiot do przewijania i karmienia
-dla dzieci: karuzela, ball bumpers, dmuchańce jak dart gigant i zamek do skakania czy bungee – trampolina
-dla dorosłych m.in.: symulatory jazdy, segway, torqway, quady, byk rodeo, symulatory, motocrossy, sztuczna krowa oraz siłomierz.
-park linowy, golf, mini golf, stacje z grami zręcznościowymi

Jak zastrzegają organizatorzy niektóre atrakcje mogą być związane z dodatkową opłatą, większość będzie jednak ogólnodostępna.

źródło i grafika: józefów.pl

Grzybu

Komentarze