Piknik Warszawski – ISKRA

Piknik Warszawski - ISKRA

Niedziela to idealny czas na relaks, dlatego warto wziąć swoją rodzinę lub znajomych i przyjść na… Piknik Warszawski! To cykliczna impreza, organizowana w każdą niedziele, na terenie klubu Iskra Pole Mokotowskie. Miejsce idealne dla miłośników dobrego jedzenia i wypoczynku wśród zieleni.

Na tyłach pól Mokotowskich znajduje się klub Iskra, gdzie przez całe lato, co niedziela organizowany jest Piknik Warszawski. W godzinach 12.00 – 18.00 na świeżym powietrzu, na wygodnych leżakach lub w hamakach, goście mogą oddać się konsumpcji przeróżnych niesamowitych potraw sprzedawanych z Foodtracków.

foodtruck_piknik

Dodatkowo wokół terenu rozstawiają się lokalni wystawcy, restauratorzy oraz producenci z pysznym jedzeniem, polskim designem, masażami, grami dla dorosłych i dzieci. Psiaki także znajdą coś dla siebie – specjalne smakołyki i gadżety.

piknik_warszawski

W każdą weekendową niedzielę, aż do 30 sierpnia, Piknik zapewnia przeróżne atrakcje, domowe jedzenie oraz picie (włącznie z np. degustacją win). Warto śledzić wydarzenie na Facebooku, gdzie widnieją szczegółowe informacje o wystawcach. Warszawa nareszcie ma stałe, pewne miejsce, gdzie można odpocząć w letnie, upalne dni w otoczeniu przyjemnej muzyki, zieleni i przyjaznych ludzi nad basenem.

21 czerwca, godz 12:00 – 18:00
ISKRA Pole Mokotowskie
ul. Wawelska 5
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze