Piknik wojskowy z okazji Święta Wojska Polskiego 2021

fot. Wojsko Polskie

15 sierpnia zapraszamy na żołnierski piknik pn. „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej”! W tym roku, z okazji święta Wojska Polskiego, w niedzielę 15 sierpnia, wydarzenie odbędzie się na koronie PGE Narodowego w Warszawie. Na wszystkich, którzy przyjdą, czekać będzie wiele atrakcji. Zaprezentowane będzie Państwu kilkadziesiąt pojazdów wojskowych m.in. czołg Leopard2A5, kołowy transporter opancerzony ROSOMAK, samobieżną armatohaubicę Krab i wiele innych pojazdów.

O swojej służbie opowiadać będą żołnierze wojsk lądowych, sił powietrznych, marynarki wojennej, wojsk specjalnych i żandarmerii. Dowiedzą się Państwo, jakie kroki należy podjąć, żeby zostać żołnierzem. Będzie ekspozycja stoisk promocyjnych jednostek i instytucji Wojska Polskiego, a wszyscy chętni będą mogli sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie w strzelnicy kontenerowej.

Od godz. 11.00 będzie też prowadzona akcja honorowego krwiodawstwa. Na wszystkich, którzy w tym dniu zdecydują się oddać krew będzie czekał ambulans do poboru krwi z Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Wszyscy chętni, którzy do tej pory się nie zaszczepili przeciwko Covid-19 będą mogli to uczynić w naszym punkcie szczepień.

W różnorodnym programie znajdą się również koncerty muzyczne. Czekamy na Was 15 sierpnia od godz. 11.00

 

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze