Poniedziałkowy stand-up – nowa inicjatywa klubu Iskra

Poniedziałkowy stand-up – nowa inicjatywa klubu Iskra

Od 6 lipca, w każdy poniedziałek na terenie klubu Iskra Pole Mokotowskie będzie można pośmiać się do rozpuku. Rusza bowiem nowa cykliczna inicjatywa zorganizowana wraz ze Stand-up Polska. Wstęp darmowy tylko dla ludzi z poczuciem humoru! Start o godzinie 20:00.

Stand-up Polska to grupa młodych ludzi, którzy swoją karierę zawodową opierają na śmiechu. Specjalizują się w Stand-up Comedy oraz improwizacji komediowej. Ich występów nie można mylić z typowym kabaretem. Na scenie pojawia się z reguły jeden człowiek, który wygłasza monolog. Można też liczyć na większą interakcje między występującym a publicznością.

W ramach cyklu w Iskrze występować będą: Sebastian Rejent, Sławek Sztejmiec, Wojtek Fiedorczuk, Antoni Syrek-Dąbrowski, Bartek Walos, Czarek Jurkiewicz, Gaweł Feliga, Karol Kopiec, Maciej Buchwald, Maciej Buchwald, Maciej Adamczyk, Michał Kempa oraz Piotr Szumowski.

W każdy wakacyjny poniedziałek komicy Stand-up Polska wystąpią z napisanym specjalnie na tą okazję materiałem. Wstęp jest darmowy. Organizatorzy zapraszają wszystkich od godziny 20:00. Występy odbywać się będą w klubowym ogrodzie. Zabierajcie przyjaciół, partnerów, rodzinę, zwierzaki czy kogokolwiek chcecie. Każdemu należy się końska dawka śmiechu.

Nie bez powodu Stand-up odbywać się będzie w poniedziałki. To idealny czas na naładowanie akumulatorów na cały tydzień!

Poniedziałek, godz. 20:00
ISKRA
Pole Mokotowskie
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze