POP Kreacje 2016

Czynnik X. Niewiadoma w równaniu. To coś, czego nie bierzemy pod uwagę w naszych planach, wyborach, decyzjach. Coś, co się nam przydarza, działa wbrew naszym zamierzeniom i zmienia rezultat oraz sens tego co staramy się osiągnąć, zbudować, stworzyć. Przypadek, czy raczej coś czego nie widzimy, nie rozumiemy, o czym nie chcemy myśleć, czego znaczenia nie doceniamy, czego się boimy i co staramy się zepchnąć na margines? Jak przewidzieć nieprzewidywalne, jak uświadomić sobie nieuświadomione, jak uwzględnić nieuwzględnione, zrozumieć niezrozumiane. O tym będzie tegoroczny festiwal.

Ogólnopolski Festiwal POP KREACJE to cykliczne wydarzenie zapoczątkowane w 2007 roku. W trakcie festiwalu uczestnicy mogą wziąć udział w bezpłatnych warsztatach, wykładach, konsultacjach psychoterapeutycznych i coachingowych, procesach grupowych oraz Forum Otwartym w wielu miejscach w Polsce, na południowym wybrzeżu Francji oraz w Londynie.

Organizatorem Festiwalu jest Instytut Psychologii Procesu, który prowadzi Program Licencyjny, kształcący psychoterapeutów i trenerów psychologii zorientowanej na proces, afiliowany przy International Association of Process Oriented Psychology.

Szczegółowy program festiwalu w Warszawie oraz informacje o zapisach na stronie wydarzenia – link poniżej.

Grzybu

Komentarze