Pożegnanie lata na Woli

Pożegnanie lata na Woli

W najbliższy weekend na Woli odbędą się dwie duże rodzinne imprezy plenerowe. W sobotę 3 września w Parku Sowińskiego będziemy wspólnie żegnać lato. Z kolei w niedzielę 4 września odbędzie się XII Festyn Rodzinny „Żytnią do nieba”.

To będzie ostatni weekend tegorocznych wakacji. Już w sobotę 3 września Dzielnica Wola wspólnie z Wolskim Centrum Kultury organizuje wielki piknik sportowo-rekreacyjny. – W tym roku chcemy pożegnać lato z rozmachem, dlatego przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla całych rodzin – mówi Krzysztof Strzałkowski, burmistrz Dzielnicy Wola.

Impreza rozpocznie się w samo południe. Na najmłodszych czekały będą urządzenia rekreacyjne, m.in. zjeżdżalnie, tor przeszkód, euro bungee, czy ścianka wspinaczkowa oraz gry, zabawy sportowe i konkursy z nagrodami. Natomiast o godz. 16:00 w amfiteatrze królować będzie muzyka disco polo. Co godzinę na scenie zagra inny wykonawca. Wystąpią kolejno: EMER, FREESTYLE, THOMAS, ZIBO, BQLL i BASTA.

Z kolei w niedzielę 4 września w godz. 8.00 – 20.00, przy ul. Żytnia 1 odbędzie się XII Festyn Rodzinny „Żytnią do nieba”. W programie występy słowno-muzyczne, animacje dla dzieci, blok biblijny i koronka do bożego miłosierdzia, ciepły posiłek, wypuszczenie balonów z intencjami, koncert zespołu ludowego „Wiskitki” oraz spotkanie z aktorką Ewą Ziętek. Punktem kulminacyjnym będzie koncert Alicji Majewskiej oraz Włodzimierza Korcza.

Na obydwie imprezy jest wstęp wolny.

pozegnanie_lata1

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze