Private Event marki Shabatin

Private Event marki Shabatin

Już od 23 do 30 kwietnia w atelier marki SHABATIN odbędzie się wyjątkowe wydarzenie skierowane do wszystkich miłośników mody. Private event to niepowtarzalna okazja na zakup przecenionych i przedsprzedażowych kolekcji oraz spotkanie z projektantką Ewą Szabatin.

Marka SHABATIN to niebanalne wzornictwo, unikatowa forma i wyjątkowe fasony. Inspiracją dla tworzonych kolekcji jest połączenie sztuki i mody, mocnych form i kolorowych printów. Ubrania SHABATIN łączą w sobie awangardę z wielowymiarowością i lekkością, dzięki czemu idealnie sprawdzają się w stylizacjach na każdą okazję.

Private Event to wyjątkowa szansa by odkryć świat marki SHABATIN. W trakcie eventu obowiązywać będzie 15% rabatu na kolekcję sportową S by SHABATIN, dodatkową atrakcją będzie możliwość zakupu w przedsprzedaży kolekcji jesień/zima 2015/2016, która w styczniu zaprezentowana została na targach Premium w Berlinie.

Partnerem wydarzenia jest Klinika dr Beata Dethloff, nowoczesne centrum anti aging, oferujące holistyczną opiekę w zakresie medycyny estetycznej, kosmetologii, SPA, dietetyki i trychologii, która przygotowała dla gości kupony rabatowe i bony na zabiegi kosmetyczne.

Miłośnicy mody mogą odwiedzić atelier 23 do 30 kwietnia w godzinach 11.00-19.00 w atelier SHABATIN przy ul. Francuskiej 19 w Warszawie.

SHABATIN_ogolna

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze