Projekt „Warszawa ćwiczy”

warszawa ćwiczy

Warszawa ćwiczy to projekt Agnieszki Wójcik i jej Fundacji Wybieram Zdrowie. Pomysł jest prosty: sport dostępny dla wszystkich, dorosłych i dzieci, osób z różnym poziomem sprawności i doświadczenia, pod okiem profesjonalistów i zupełnie za darmo.

– W Warszawie dzieje się bardzo wiele, jeśli chodzi o kulturę – mówiła serwisowi mmwarszawa.pl w 2013 roku Agnieszka Wójcik, jeszcze przed startem akcji. – Miasto prowadzi intensywnie promuje kulturę i rozrywkę. Chciałabym, aby i sport był jednym z elementów wyróżniających Warszawę, aby miasto dzięki temu stało się jeszcze bardziej atrakcyjne, nowoczesne.

Udało sisę, od 1 czerwca wszyscy chętni mogą uprawiać różne dyscypliny sportu (joga, pilates, krav maga, karate, fitness, boks i inne) – bezpłatnie, na świeżym powietrzu. Lokalizacji ciągle przybywa, tak jak samych uczestników. Warto być na bieżąco z profilem akcji Na Facebooku.

Jak zacząć ćwiczyć? Wystarczy przyjść na wybrane zajęcia. Dla najbardziej aktywnych uczestników zajęć są też nagrody.

Projekt "Warszawa ćwiczy"

Warszawa ćwiczy – plan treningów

Treningi piątkowe:

Wilanów – godzina 10:00 pilates, Plaża Wilanów.

Treningi sobotnie:
Bemowo – Park Górczewska (na tyłach kościoła) każda sobota w czerwcu oraz lipcu o godzinie 10:00 zajęcia z Pilatesa. (zajęcia będą prowadzone przez Personal Pilates Studio). Zajęcia wystartują z opóźnieniem.
Białołęka – Park Henrykowski każda sobota czerwiec oraz lipiec o godzinie 12:00 trening funkcjonalny (zbiórka przy głównym wejściu do Parku).
Wesoła – każda sobota czerwiec oraz lipiec godzina 9:00 treningi biegówkowe. Spotkanie (pod krzyżem) na skrzyżowaniu ulic Fabrycznej oraz Jana Pawła II w Wesołej. (zajęcia poprowadzi Stowarzyszenie Biegówki Wesoła). Z uwagi na specyfikę zajęć proszę się zgłaszać telefonicznie: 697-052-296 (instruktorzy muszą wiedzieć ile i jaki sprzęt zabrać)
Targówek – każda sobota czerwiec oraz lipiec godzina 11:00 w Parku Bródnowskim zajęcia z jogi/pilatesa. (zajęcia poprowadzi szkoła jogi Zacisze Jogi). Zbiórka tak jak w ubiegłym roku: w Parku na polanie pomiędzy ulicami: Kondratowicza i Chodecką. Ci co mają zabierają ze sobą maty (ewent koce) i paski (może być też taki od spodni).
Targówek – każda sobota godzina 11:00. Trening Outdoor Pure Fire. Zbiórka pod multikinem.
Wilanów – plaża Wilanów. Trening Outdoor Pure Fire. soboty o godzinie 15:00.
Wola – każda sobota czerwiec oraz lipiec godzina 10:00 w Parku Szymańskiego (spotkanie przy siłowni terenowej koło koszy) zajęcia z samoobrony z elementami Hapkido-Combat. (zajęcia poprowadzi Combat hosinsul).
Praga Płn – każda sobota o godzinie 15:30 Klub La Playa Trening Outdoor X-fit
Ochota – każda sobota godzina 11:00, trening Outdoor Jatomi-fit. Park Szczęśliwicki (zbiórka przy boisku do kosza).
Praga Płd – każda sobota o godzinie 14:00 czerwiec, lipiec. Park Skaryszewski (zbiórka obok przystanku Międzynarodowa). Trening biegowy.

Treningi niedzielne:

Targówek – każda niedziela czerwiec oraz lipiec godzina 11 w Lasku Bródnowskim (spotkanie pod Multikinem) treningi funkcjonalne
Żoliborz – każda niedziela, czerwiec oraz lipiec godzina 10:00 Karate Shinkyokushin (zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych). (zajęcia poprowadzi Klub Mushin Karate), zbiórka obok placu zabaw z wieżą na Kępie Potockiej.
Praga Płn – każda niedziela o godzinie 15:30 Klub La Playa. ZUMBA
Mokotów – każda niedziela 10:15 Trening Outdoor Pure Fire, Pole Mokotowskie (zbiórka przy Pubie Lolek).
Wilanów – Outdoor Functional Training. niedziela 15:00. Plaża Wilanów.
Śródmieście – Joga, każda niedziela godzina 11:00, Zielony Jazdów.

Grzybu

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.