Przebudowa kanalizacji na Wisłostradzie – zmiany w ruchu

Przebudowa kanalizacji na Wisłostradzie - zmiany w ruchu

Dziś w południe zmieniła się organizacja ruchu na na Wisłostradzie przed skrzyżowaniem z ul. Grodzką ponieważ po prawej stronie jezdni rozpoczęła się przebudowa kanalizacji.

Zwężona zostanie zachodnia jezdnia ul. Wybrzeże Gdańskie na wysokości Ogrodu Zamku Królewskiego. Pomiędzy ul. P.A. Steinkellera (wyjazd z parkingu przed ogrodem) a przystankiem autobusowym przy ul. Grodzkiej wyłączone z ruchu zostaną dwa prawe pasy, choć przejazd ułatwić może wybudowany dodatkowy tymczasowy pas w pasie dzielącym jezdnie. Dzięki niemu jadący w kierunku Wilanowa będą mieli do dyspozycji trzy pasy ruchu. Pozostanie również możliwość skrętu w prawo z ul. Wybrzeże Gdańskie w ul. Grodzką jednak krótszym pasem skrętu. Utrudnienia potrwają około dwóch tygodni i związane są z przebudową kanalizacji w ramach modernizacji bulwarów nad Wisłą.

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu spowodowanych remontami i inwestycjami można znaleźć na stronie Biura Koordynacji Inwestycji i Remontów w Pasie Drogowym. Tam też można zamówić bezpłatną usługę powiadamiania SMS oraz newsletter o utrudnieniach w ruchu w Warszawie. Natomiast szczegółowe informacje na temat zmian w komunikacji miejskiej znajdują się na stronie ZTM.

Grzybu

Komentarze