Przytulanie za kasę? Już w Warszawie

Przytulanie za kasę Już w Warszawie

Nowo powstały w centrum Warszawy salon świadczy usługi płatnego przytulania. Aby skorzystać z oferty, wystarczy wybrać odpowiednią osobę – kobietę lub mężczyznę – i umówić się na sesję. Byliśmy dowiedzieć się jak wygląda płatna przyjemność.

Takie salony to żadna nowość na Zachodzie, czy chociażby w Japonii. Teraz profesjonalne sesje przytulania są dostępne również w Polsce. Na spotkanie w miłej, sprzyjającej odprężeniu atmosferze, można umówić się w stolicy. W trakcie sesji bardziej rozmowne osoby mają również możliwość odbycia pogawędki.

– Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której każdy czuje się bezpiecznie i komfortowo. Chcemy łagodzić stres, przeganiać smutki i dawać poczucie szczęścia i bezpieczeństwa – deklarują pomysłodawcy projektu przytulanie.pl. – Podczas przytulania organizm wytwarza oksytocynę, która ma właściwości relaksujące, obniża poziom napięcia i lęku. Przytulanie poprawia także działanie systemu nerwowego i odpornościowego, pozytywnie wpływa na pracę serca oraz reguluje ciśnienie krwi – można dowiedzieć się ze strony internetowej salonu.

Przed sesją przytulania konieczna jest rezerwacja terminu wizyty – można to zrobić telefonicznie, za pośrednictwem strony internetowej lub na miejscu. Następnie trzeba dokonać płatności za usługę – zrobić przelew, skorzystać z błyskawicznych płatności internetowych (PayU, mPay, Przelewy24 i in.) lub uregulować rachunek osobiście. Ceny przytulania zaczynają się już od 49 zł za 30 min. i 79 zł za godzinę. Istnieje także możliwość anulowania rezerwacji do 24 godzin przed terminem spotkania – wówczas klient otrzyma zwrot pieniędzy.

Płatne sesje przytulania w Polsce stanowią nowość, natomiast za granicą są dostępne już od jakiegoś czasu. Przykładowo, założona w Nowym Jorku firma Adama Lippina o nazwie Cuddling (ang. „przytulanie”) zatrudnia dziesiątki płatnych „przytulaczy” w wielu stanach – są to osoby obu płci, różnej postury i w zróżnicowanym wieku. Jeżeli pomysł płatnego przytulania przyjmie się również u nas, już niebawem może przybyć osób, które będą zarabiać dając komfort zabieganym i zmęczonym warszawiakom.

Grzybu

Komentarze