Rajd Miejski Warszawa 2015

Wzdłuż i wszerz Warszawy z mapą w ręku, czyli Rajd Miejski Warszawa 2015!

Druga edycja warszawskiego Rajdu Miejskiego, organizowanego przez Team 360º i AZS Środowisko Warszawa, startuje 20 czerwca i podobnie, jak w październikowej edycji potrwa 2 dni.
W ramach tego sportowego wyzwania rywalizują ze sobą dwu osobowe zespoły, podzielone na pięć kategorii, w zależności od wieku oraz płci uczestników, którzy przemierzają Warszawę, zaczynając od Wojskowej Akademii Technicznej.

Zadaniem ekip jest zgłoszenie się w komplecie na poszczególnych punktach kontrolnych. Droga pomiędzy punktami jest dowolna a jej wybór należy do zespołów. Zawodnicy potwierdzają swoją obecność na punktach kontrolnych poprzez potwierdzenie systemem Sport Ident (chipy). Całą Trasę uczestnicy pokonują przy użyciu kompletu map przygotowanych i dostarczonych przez Organizatorów.
W czasie wyścigu, nie zabraknie zadań specjalnych! Ponad to trasa urozmaicona będzie o odcinki do pokonania rowerem, kajakiem oraz w rolkach.

Chętnych do udziału organizatorzy proszą o wypełnienie formularza za pomocą strony internetowej: www.warszawa_2015.team360.pl/pl/entry/race

Szczegóły programu na www.warszawa_2015.team360.pl

20 – 21 czerwca

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze