Rejsy teraz z przewodnikiem

Rejsy teraz z przewodnikiem
fot. UM Warszawa

Od ubiegłej soboty, 2 lipca, pasażerowie tramwaju wodnego „Wars” będą mogli wybrać się w rejs z przewodnikiem. Podczas wycieczki podróżni będą mogli usłyszeć m.in. o walorach przyrodniczych Wisły, jak również poznać ciekawostki związane dotyczące historycznej i współczesnej Warszawy.

Przewodnicy ze Stowarzyszenia Przewodników Turystycznych Złota Kaczka będą pływali na „Warsie” dzięki Biuru Marketingu Miasta. Będzie można ich posłuchać w każdą sobotę i niedzielę (oraz 15 sierpnia) od 2 lipca do 11 września.

O walorach przyrodniczych będzie można posłuchać w każdą sobotę o godz. 15.00, w każdą niedzielę o godz. 11.00 oraz 15 sierpnia o godz. 11.00.

Ciekawostki dotyczące historycznej i współczesnej Warszawy będzie zaś można poznać w każdą sobotę i w każdą niedzielę o godz. 13.00 oraz 15 sierpnia także o godz. 13.00.

Na pierwsze tematyczne rejsy można się wybrać już od najbliższego weekendu, 2-3. Przewodnicy będą obecni na statku przez całe wakacje, do połowy września. Z perspektywy Wisły miasto prezentuje się zupełnie inaczej i warto się o tym przekonać w trakcie półtoragodzinnej wycieczki tramwajem Wars.

Szczegółowe informacje o rejsach na stronie www.ztm.waw.pl – linie turystyczne – tramwaj wodny.

Na wyjątkowe spotkania w trakcie rejsów zaprasza m.st. Warszawa.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze