Relaks na plaży: Stand-up No Limits prezentuje: Olka Szczęśniak i Patryk Czebańczuk

Relaks na plaży: Stand-up No Limits prezentuje: Olka Szczęśniak i Patryk Czebańczuk

Relaks po pracy. Początek wakacji? Organizatorzy zapraszają odpocząć i zrywać boki ze śmiechu. Na plaży w klubie La Playa wystartowała seria ostrego i niecenzuralnego Stand-upu przy którym popłaczesz się do łez, zapomnisz o codziennych zmartwieniach i problemach, a także poznasz ciekawych młodych ludzi.

Scenę prowadzi Stand-up No Limits, czyli organizacja zrzeszająca wszystkich komików w Polsce. Podczas cyklu wystąpią zabawni, ostrzy, charyzmatyczni stand-uperzy z całej Polski.

JUŻ W ŚRODĘ 1.07. o godzinie 20:00 wystapią:
Olka Szczęśniak & Patryk Czebańczuk

Olka Szczęśniak – Prezentuje ostre i bezlitosne poczucie humoru połączone z kobiecym wdziękiem. Stand upem zajmuję się od dwóch lat. Ma na swoim koncie wiele sukcesów, m.in.:
3 miejsce na I Arenie stand-uperów w Warszawie, dwa wygrane pojedynki na stand-up w Gwarku w Krakowie, przeszła eliminacje do Antrakt Festiwalu znajdując się wśród 10 najlepszych młodych stand-uperów z całej Polski, finalistka Polskiej Ligi Stand upu.

Patryk Czebańczuk – to arab a jak się ogoli to cygan, człowiek obdarzony niebywale ogromnym talentem zamkniętym w małym ciele. Dwukrotny zwycięzca Areny Stand-uperów i finalista Antrakt Festiwalu. Charyzmatyczny i pewny siebie komik, który nie boi się poruszyć nawet najbardziej kontrowersyjnego tematu.

Wejście free, darmowy bilet do pobrania:
http://stand-upnolimits.evenea.pl/

Do biletu organizatorzy dorzucają, gorący piasek, wygodne leżaki, a po stand-upie zabawę z dj-em.

Imprezę poprowadzi Bartłomiej Korbel

1 lipca, godz 20:00 – 22:00
La Playa
Wybrzeże Helskie 1/5
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze