Roztańczony Narodowy 2017

Roztańczony Narodowy 2017

„Roztańczony PGE Narodowy 2017” zagra w sobotę, 23 września. Po raz kolejny w stolicy na kilka godzin zgromadzą się największe gwiazdy muzyki tanecznej.

Uczestników do zabawy porwie przez wielu nazywany królem polskiej muzyki disco, Zenon Martyniuk z zespołem Akcent. Twórca takich przebojów jak „Przez Twe Oczy Zielone”, czy „Przekorny los”. Potem scenę opanuje twórca hitu mającego na kanale Youtube ponad 100 milionów wyświetleń „Ona Tańczy dla Mnie”, czyli Radosław Liszewski z grupą Weekend. O podtrzymanie gorącej atmosfery zadba też zespół Boys, na którego czele stoi Marcin Miller. To najpopularniejszy polski boys band, który znacznie przyczynił się spopularyzowania wśród Polaków muzyki disco-polo. Z polskich wykonawców podczas „Roztańczony PGE Narodowy 2017” zagrają też: After Party, Mig, Extazy, Top Girls i Milano.

Gwiazdą wieczoru będzie hiszpański piosenkarz Alvaro Soler. Muzyk specjalizuje się w muzyce „latin pop”. Jego największe hity to: „Sofia”, która ma w serwisie YouTube ponad 400 milionów odtworzeń, czy „El Mismo Sol”, który z kolei wyświetliło prawie 150 milionów użytkowników. W duecie ze światową gwiazdą wystąpi też polska piosenkarka Monika Lewczuk, która wspólnie z Alvaro Soler nagrała utwór „Libre”.

W tym roku imprezę poprowadzą: aktorka i tancerka Agnieszka Kaczorowska, Paulina Sykut-Jeżyna, Jerzy Mielewski oraz raper Waldemar Kasta. Otwarcie bram na wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17.30. Część artystyczna natomiast ma wystartować o godzinie 19.30. Całość będzie transmitowana przez telewizję Polsat od godziny 20.05, a od 22.05 na kanale Disco Polo Music.

 

W zeszłym roku wydarzenie „Roztańczony PGE Narodowy” zgromadziło na Stadionie Narodowym prawie 40 tysięcy osób. W tym roku w wielu sektorach bilety są już wyprzedane.

Bilety można kupić w różnych cenach w zależności od miejsca. Bilety dostępne są od 34 zł. Istnieje także możliwość zakupu biletów VIP. Bilety ulgowe przysługują natomiast dzieciom od piątego do dziesiątego roku życia, a dzieci do pięciu lat wchodzą za darmo. Bilety można kupić pod tym adresem.

Grzybu

Komentarze