Rusz się w ferie Warszawo!

Rusz się w ferie Warszawo!

W okresie trwania warszawskich ferii, w dniach 15 – 26 stycznia, Zimowy Narodowy wraz z miastem st. Warszawa zachęcają do aktywnego spędzenia czasu z bliskimi właśnie na lodowiskach. Akcja „Rusz się w ferie Warszawo” to darmowe zaproszenia na łyżwy i zajęcia dla dzieci. Zimowy Narodowy w ferie zaprasza codziennie już od godziny 9:00.

„Rusz się w ferie Warszawo” to akcja, która została stworzona z myślą o aktywnym spędzaniu czasu w trakcie trwania ferii w województwie mazowieckim. W ramach akcji można skorzystać z Zimowej Szkółki Danonka oraz rodzinnego slotu Disco Lodowisko.

W ramach akcji „Rusz się w ferie Warszawo” goście mają możliwość skorzystania z Zimowej Szkółki Danonka, która w czasie ferii działa codziennie (15-26.01). Zajęcia dla dzieci odbywają się w godzinach 9:30-10:45 oraz 11:15-12:30. Nauka jazdy na łyżwach, gry i zabawy, przy dziecięcej muzyce, czekają na najmłodszych. Natomiast dla tych, którzy mają już opanowaną równowagę na łyżwach, zostanie przygotowany specjalnych slot na lodowisku A, w dniach 16, 18, 23 oraz 25 stycznia o godzinie 10:00-11:15. To rodzinne Disco Lodowisko, czyli impreza na łyżwach, konkursy i animacje integrujące całą rodzinę. Darmowe zaproszenia na lodowiska będą uwalniane codziennie w godzinach popołudniowych przez cały okres trwania ferii.

Zaproszenia oraz bilety dostępne są na tej stronie: link (aby zarezerwować bezpłatne zaproszenie należy wybrać opcję „RUSZ SIĘ W FERIE, WARSZAWO!”).

Grzybu

Komentarze