SalesDays 2016

SalesDays 2016

Zastanawiałeś się kiedyś czym właściwie jest sprzedaż? Jesteś ciekaw jak branża ta wygląda od środka? Może myślisz nad rozpoczęciem kariery lub po prostu chcesz poznać fakty oraz obalić mity dotyczące tego sektora?

Jako SKN Konsultingu oraz SKN Negocjator przedstawiamy nasz nowy wspólny projekt: SalesDays.

Dzięki wykładowi, części warsztatowej oraz spotkaniu networkingowemu uzyskacie podstawową wiedzę na temat sprzedaży, będziecie mogli wykorzystać ją w praktyce, a na koniec zadbać o rozwój swojej kariery na spotkaniu z przedstawicielami naszych partnerów – Coca Cola HBC Polska, Unilever oraz Procter & Gamble.

Zapisy na wydarzenia od 31.03.
Po więcej informacji zapraszamy na stronę wydarzenia – link poniżej.

KICK-OFF SPEECH
12.04 17:20 AULA 2 bud. C
Jest to wydarzenie które wprowadzi Was w świat sprzedaży. W przeciągu półtorej godziny zobaczycie wystąpienia trzech prelegentów, którzy podzielą się swoją praktyczną wiedzą z branży. Wykład poprowadzą przedstawiciele firm: Coca-Cola HBC Polska oraz Procter & Gamble.

CASE STUDIES
To doskonała forma treningu umysłu. Nasze warsztaty przygotują Cię na starcie z rzeczywistymi problemami z jakimi spotykają się pracownicy działów sprzedaży na codzień. Ze wsparciem ekspertów zmierzysz się z zadaniami przygotowanymi przez firmy: Coca-Cola HBC Polska oraz Unilever

COFFEE TALKS
14.04 14:30 Sala kolumnowa
Coffee Talks to pierwsze tego rodzaju wydarzenie na naszej uczelni, dzięki któremu uczestnicy będą mogli spotkać się z przedstawicielami naszych partnerów odpowiedzialnymi za rekrutację. Będzie to świetna okazja by twarzą w twarz porozmawiać z pracownikiem działu HR – zapytać o możliwości pracy, dowiedzieć się wszystkiego na temat praktyk lub po prostu zostawić swoje CV.

11-12 Kwietnia 2016, poniedziałek, Godzina: 16.00
Miejsce: Warszawa – Śródmieście (pokaż na mapie)

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze