Scoop (Woody Allen) – Kino i Wino

Scoop (Woody Allen) - Kino i Wino

Kontynuujemy cykl spotkań z kinem plenerowym i degustacją wina!
W każdą środę sezonu na plaży przy Moście Poniatowskiego czekają na Was niepowtarzalne, nadwiślańskie zachody słońca, wygodne leżaki oraz najlepsze filmy ostatnich kilku lat.

Jak jest dobre kino, to obowiązkowo musi pojawić się i dobre wino. O pełne kieliszki i świetny smak zadba nasz partner marka Barefoot.

Barefoot w języku angielskim oznacza „na bosaka”. Odcisk stopy na etykietach butelek zachęca do zrzucenia obuwia i dobrej zabawy na plaży. Barefoot odzwierciedla filozofię życiową założycieli, pełną optymizmu i cudownych chwil spędzonych w gronie przyjaciół.

Brytyjski dziennikarz Joe Strombel utknął między życiem a śmiercią próbując odkryć tożsamość „tarotowego” zabójcy grasującego w Londynie. Sondra, amerykańska studentka dziennikarstwa, odwiedza przyjaciół w Londynie. Podczas występu innego Amerykanina, magika Sida Watermana, Sondra dokonuje szokującego odkrycia – może widzieć i słyszeć ducha Joego. Z zaświatów dziennikarz daje jej wskazówkę, która doprowadzić może do rozwiązania mrocznej tajemnicy.
(Stopklatka.pl)

Ocena Filmweb: 6,9
Ocena Stopklatka: 6,7/10
Ocena imdb: 6,7/10

reżyseria: Woody Allen
scenariusz: Woody Allen
gatunek: Komedia kryminalna
produkcja: USAWielka Brytania

Kino i Wino: Scoop
Data: 9 września 2015
Godz. 20:00 degustacja, ok. 21:00 projekcja
Wjazd: FREE + wino

https://vimeo.com/94983488]

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze