SHE’S A WOMAN vol. 2: Beatles For Sale feat. Iza Lach, Natalia Przybysz i Ania Rusowicz

SHE'S A WOMAN vol. 2: Beatles For Sale feat. Iza Lach, Natalia Przybysz i Ania Rusowicz

Organizatorzy zapraszają na drugą odsłonę koncertu SHE’S A WOMAN, czyli połączonych sił grupy Beatles For Sale oraz – tym razem – gwiazd takich jak: Iza Lach, Natalia Przybysz i Ania Rusowicz!

Nie ma w Polsce drugiego zespołu, który wykonywałby na żywo repertuar legendarnych Beatlesów z taką pasją, entuzjazmem i zaraźliwą radością grania, jak Beatles for Sale / www.fb.com/beatlesforsalePL. Grupę tworzą muzycy związani wcześniej z formacją The Car Is on Fire (m.in. Fryderyk w kategorii „Muzyka alternatywna”), od dziecka zakochani w twórczości słynnej czwórki z Liverpoolu.

Każdy występ Beatles for Sale spotyka się z euforyczną reakcją publiczności, a kulminacją tej tendencji są koncerty z udziałem takich gwiazd, jak Muniek Staszczyk, Tymon Tymański, Ania Dąbrowska, Natalia Przybysz czy Gaba Kulka. Po spektakularnym overbookingu majowego koncertu w Dziku (sprawdźcie sami tu: http://bit.ly/1F2GHIE), chłopaki postanowili powtórzyć imprezę na grubo i dlatego druga edycja „She’s A Woman” odbędzie się na Placu Defilad, bez biletów, a śpiewać będą tym razem: Ania Rusowicz, Iza Lach oraz Natalia Przybysz, która obiecała wystąpić ponownie po ostatnim koncercie. Pamiętajcie: wakacje kończą się dopiero w październiku!

O Placu Defilad:
„Marzyło się nam tętniące życiem centrum miasta. Otwarte na potrzeby mieszkańców i turystów. Nie gadamy – robimy. Sprawdźcie nas.”

Więcej informacji o wydarzeniach organizowanych na Placu Defilad dostępnych na https://www.facebook.com/pldefilad oraz na stronie http://www.pldefilad.pl/

18 września, godz. 21:00
Plac Defilad
Cafe Kulturalna
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze