Sjón, Plug&Play, 30Daysofline: „Największe Odkrycia 2014, Największe Nadzieje 2015”

Sjón, Plug&Play, 30Daysofline: "Największe Odkrycia 2014, Największe Nadzieje 2015"

CUD ZAPRASZA NA NOWĄ ODSŁONĘ KONCERTOWYCH CZWARTKÓW. HASŁO PRZEWODNIE: „NAJWIĘKSZE ODKRYCIA 2014 i NAJWIĘKSZE NADZIEJE 2015!”

Będzie muzycznie, będzie koncertowo, będzie bardzo młodo i obiecująco.

Koncertowy cykl w Cudzie Nad Wisłą to wydarzenia, podczas których zobaczycie debiutantów polskiej sceny muzycznej, a także tych, którzy zdążyli już na niej nieźle namieszać!

SJÓN

Pierwszym wielkim sukcesem grupy był występ w 2012 roku na Open’er Festival oraz trasa koncertowa w UK (Liverpool, Londyn) wraz z zespołem Myslovitz. Następnie, Sjón doczekał się występu w programie Kuby Wojewódzkiego i koncertu na festiwalu Soundrive 2013 w Gdańsku.
Zespół otrzymał również zaproszenie do udziału w tegorocznej edycji Spring Break w Poznaniu, OFF Plus Camera w Krakowie oraz AlterFest w Mysłowicach. Ostatnim sukcesem Sjón była premiera ich najnowszego wydawnictwa – „Suffer” na antenie radiowej Trójki. Zespół wystąpił na żywo w audycji Piotra Stelmacha „Offensywa”. Do tej pory Sjón wydał Maksi-Singla na białym winylu (styczeń 2014) oraz dwa short albumy „Human”(listopad 2014) oraz „Suffer” (maj 2015), będące częścią tryptyku „Human Suffer Defeated”.

PLUG&PLAY

Zespół znany z łączenia melodii kojarzonych z lepszą stroną lat osiemdziesiątych ze współczesnymi tanecznymi rytmami. Znakiem rozpoznawczym Plug&Play jest szeroko brane elektryczne i elektroniczne brzmienie, często niesztampowe instrumentarium, męsko-damskie wokale oraz stylistyczne skoki w bok sprawiające, że styl grupy jest nie do podrobienia.

Zdążyli zaskarbić sobie zarówno uznanie blogosfery, zainteresowanie dziennikarzy muzycznych (zwłaszcza wydaną w 2013 roku przebojową epką Reisefieber), jak i sympatię fanów muzyki niezależnej w Polsce i za granicą.

Plug&Play skutecznie przebija się do świadomości słuchaczy, zbierając wyróżnienia i nagrody – Reisefieber EP uznana zostałą między innym przez blog We are from Poland epką roku. Koncerty grupy to konkretna porcja witalnego grania, kompozycji przemyślanych i wykonywanych z pełnym zaangażowaniem na scenie.

30daysofline

30daysofline to formacja Indie rockowa ze Świecia. Ich utwory opowiadają o tolerancji, czerpaniu radości z życia, miłości, oraz o tym, że nie wszystko co jest zwane „passe” czyli przebrzmiałe i niemodne, musi być złe.

Czerpią inspiracje z różnych źródeł, a wśród swoich ulubionych kapel Indie rockowych wymieniają: Foals, The Drums, Two Door Cinema Club, Vampire Weekend czy The Maccabees. Do tej pory zagrali kilkanaście koncertów w różnych województwach w Polsce.

After zapewni MARTE!

MARTE jest producentem muzyki deep / tech house. W swoich produkcjach łączy elementy jazzu, world music, indierocka, a nawet muzyki klasycznej.

Jego liveacty są podróżą poprzez oryginalną harmonię, intrygującą rytmikę oraz różnego rodzaju zjawiska psychoakustyczne.

W efekcie, muzyka podczas koncertów zaspokaja potrzeby zarówno publiczności tanecznej jak i koneserów brzmienia.

27 sierpnia, godz. 20:00
Cud nad Wisłą
Bulwar Flotylli Wiślanej
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze