„Śladami PrzeKota” – wystawa i warsztaty

Warszawska Szkoła Reklamy wraz z Centrum Kreatywności Targowa zapraszają na wystawę pt. „Śladami PrzeKota” oraz cykl bezpłatnych warsztatów kreatywnych, które będą towarzyszyć ekspozycji. Wernisaż wystawy odbędzie się 27 marca 2018 r. (wtorek) o godzinie 17:30 w Centrum Kreatywności przy ul. Targowej 56 w Warszawie.

Międzysemestralna ekspozycja poświęcona jest w całości młodym talentom – najlepszym z najlepszych wśród Słuchaczy i Studentów Warszawskiej Szkoły Reklamy i działającej w jej ramach Szkoły Wizażu i Charakteryzacji SWiCh. Odwiedzający poznają sylwetki i twórczość młodych adeptów sztuki, którzy łączą swoje talenty z wymaganiami branży reklamowej i medialnej oraz którzy swoje pasje rozwijają w szkole, a po jej zakończeniu przekuwają je w sukces zawodowy. To, czego można się spodziewać po młodych artystach, to nietuzinkowe spojrzenie na świat, kreatywność z „pazurem” i mnóstwo wrażeń estetycznych związanych ze specjalizacjami w szkole: fotografią, filmem, grafiką, wizażem, animacją, multimediami, projektowaniem reklam oraz z dziedzinami pokrewnymi.

„PrzeKotem” zbliżającej się wystawy będzie Daniel Szwejkowski – absolwent WSR, animator, grafik, filmowiec, performer. Mimo młodego wieku zdążył ugruntować swoją pozycję w branży, pracował m.in. dla: TVN, TVP Historia, Universal Music Polska, Sony Music Poland, BZWBK, HSBC, Egmont, BDO, RWE, Trend Micro, Warta. Został laureatem Grand Prix na „World Media Festival” w Hamburgu – nagrodę zdobył za efekty specjalne do serialu internetowego pt. „2020 The Series”. Podczas ekspozycji Daniel zaprezentuje kilka prac z dziedzin użytkowych, będą to reklamy, filmy, animacje oraz czołówki.

Dodatkową wartością wystawy będą bezpłatne warsztaty. Dzięki zaangażowaniu CK Targowa w rozwój sektora kreatywnego odbędzie się aż pięć różnych spotkań:
• „Od smartphona do RED’a” – warsztaty filmowe (28 marca 2018 r., godz. 17:00 -20:00)
• „Jak Cię widzą?” – warsztaty wizażu (28 marca 2018 r., godz. 17:00 – 20:00)
• „Światło w portrecie” – podstawy fotografii studyjnej (4 kwietnia 2018 r., godz. 17:00 – 20:00)
• „W teatrze życia codziennego” – autoprezentacja i wystąpienia publiczne (5 kwietnia 2018 r., godz. 12:00 – 15:30)
• „Od produktu do sloganu” – kreacja, strategia, reklama (6 kwietnia 2018 r., godz. 12:00 – 15:30)

Zajęcia dedykowane są dla osób w wieku 16 – 25 lat, osoby zainteresowane warsztatami proszone są o wysłanie zgłoszenia mailowego na adres: marketing@szkolareklamy.pl (najpóźniej na dwa dni przed zajęciami). W tytule prosimy podać nazwę warsztatu a w treści imię i nazwisko oraz numer kontaktowy.

Wystawę będzie można odwiedzać do 10 kwietnia 2018 r. w dniach i godzinach pracy Centrum Kreatywności Targowa (od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7:00 – 21:00, wyjątek stanowią Święta: czyli 1-2 kwietnia 2018 r.).

Grzybu

Komentarze