Slow Weekend #7

Slow Weekend #7

Nadchodzi 7 edycja Slow Weekendu! Odbędzie się on już 10 i 11 czerwca, jak zwykle w Soho Factory!  Co przygotowano tym razem? Dużo, bardzo dużo!

ZAKUPY
#KupujLepszeProdukty – polskie, od lokalnych twórców, najlepszej jakości. Tysiące produktów czeka na swoich właścicieli! Ubrania, akcesoria, dodatki, wzornictwo, produkty spożywcze, księgarnia i wiele więcej. Nawet najbardziej wybredni upolują rzeczy od ponad 350 wystawców Slow Weekendu!

STREFA DAMSKA
Największa i najładniejsza część Slow Weekendu! 🙂 Letnie ubrania, mnóstwo akcesoriów. Marki mające swoje stałe klientki i wielu nowych wystawców, których jeszcze nie znasz. Bez wątpienia to jeden z najważniejszych punktów programu.

STREFA MĘSKA
Ubrania dla eleganckiego mężczyzny, jak i wielbicieli luźniejszego stylu. Akcesoria, dodatki, kosmetyki specjalnie dla Panów w jednym miejscu! Do tego salon tatuażu, golibroda oraz degustacja whiskey Jameson! Brzmi dobrze? Bardzo dobrze!

STREFA SLOW FOOD
Wraz ze Slow Marketem zapraszamy do poznania lokalnych producentów żywności oraz lokali gastronomicznych. W strefie znajdziesz zarówno jedzenie na miejscu, jak i na wynos. Punkt obowiązkowy – foodtrucki! Będzie pachnąco i smacznie!

TARG KONOPNY
Pierwszy w Warszawie Targ Konopny, który odbędzie się premierowo w ramach nadchodzącego Slow Weekendu! Nasz partner przygotowuje dla Was selekcję wystawców z produktami spożywczymi, ubraniami, kosmetykami oraz innymi akcesoriami konopnymi!

WE LOVE KIDS <3
Jak zwykle na Slow Weekendzie znajdziesz rozbudowaną strefę dziecięcą. A w niej wystawców z ubraniami, zabawkami, grami, książkami dla najmłodszych. Do tego ponad 100 metrów kwadratowych bawialni z kreatywnymi zajęciami!

STREFA CIAŁO
Jeśli poszukujesz profesjonalistów, którzy pomogą dobrać Ci odpowiednie kosmetyki to jesteś w domu! Polscy producenci naturalnych kosmetyków zaprezentują produkty, bez których my już nie wyobrażamy sobie życia :).

Punkt obowiązkowy Slow Weekendu – ThaiSun – Salon masażu tajskiego, który zaprezentuje próbkę masażu tajskiego.
Nie zabraknie także bezpłatnch usług pielęgnacyjnych!

WARSZTATOWNIA i ATRAKCJE
Chcesz poczuć się jak twórca? Sprawdzić swoje umiejętności w tworzeniu własnych produktów? Koniecznie odwiedź Warsztatownię w której będziemy robić nadruki na torby i tiszerty z Bazgrołaki oraz powitamy lato kwiecistym wiankiem od Amarant! Nie zabraknie szycia na maszynach JUKI – Sew it. Przyjdż na Slow Weekend i uszyj swój własny worek.

Na miejscu czeka na Was również Marta ze Stylove Ewolucje, która przed dwa dni będzie Wam bezpłatnie doradzać w wyborze letnich kreacji!

PIKNIK
Czerwcowy Slow Weekend to już tradycyjny relaks i odpoczynek na trawie i leżakach. 10 i 11 czerwca będzie także dniem odpoczynku i celebracji chwil z przyjaciółmi! Nie zapomnij świętować udanych zakupów oraz nowych przyjaźni zawartych z naszymi wystawcami! 🙂

AKCJE CHARYTATYWNE
Foodsharing – nie marnuj jedzenia! Podziel się produktami, których już nie zjesz. Przynieś je na Slow Weekend! Przygotowujemy dla Was tymczasową Jadłodzielnię z Foodsharing Warszawa!

Family for Family – Twoje dziecko wyrosło już z ubrań i nie masz co z nimi zrobić? Wolontariusze FFF skojarzą Twoją rodzinę z dziećmi mniej uprzywilejowanymi i umożliwią anonimową wymianę ubrań, butów, zabawek czy książek!

To nie wszystko co dla Was przygotowaliśmy!

Slow Weekend #7 – Lato!
Soho Factory, Mińska 25, Warszawa
10-11 czerwca
Godziny otwarcia 11:00 – 19:00

Wejście bezpłatne.
Miejsce przyjazne dla osób niepełnosprawnych.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze