Smoky eyes – makijaż krok po kroku

Smoky eyes - makijaż krok po kroku

Uwodzicielski, zmysłowy, tajemniczy i idealny na wieczorne wyjścia. O jakim makijażu mowa? Oczywiście smoky eyes! Wykonanie „przydymionego oka” może okazać się sporym wyzwaniem… By mu sprostać potrzebna jest wiedza i umiejętności, które posiadają profesjonale wizażystki. Podczas Dnia Otwartego w Szkole Wizażu i Charakteryzacji SWiCH, odbędą się bezpłatne warsztaty, dzięki którym dowiesz się, w jaki sposób pomalować oczy, by Twoje spojrzenie nabrało głębszego wymiaru.

Dzień Otwarty odbędzie się w czwartek, 28 stycznia 2016 r. i rozpocznie się o godzinie 17:00 od krótkiej prezentacji szkoły. Nie zabraknie informacji o kursach wizażu, fryzur i charakteryzacji oraz nauki w studium policealnym. Następnym punktem programu będzie pokaz makijażu smoky eyes połączony z warsztatami, które poprowadzi Małgorzata Bałdowska – dyrektor SWiCH, wizażystka gwiazd pracująca m.in. przy realizacjach programów telewizyjnych (TVP, TVN, Polsat).

Część praktyczna zostanie poprzedzona pokazem, podczas którego uczestnicy dowiedzą się: jak prawidłowo nałożyć podkład, podkreślić kształt twarzy i przede wszystkim, w jaki sposób – krok po kroku malować oczy, by uzyskać efekt przydymienia. Po pokazie uczestnicy spróbują własnych sił i pod okiem Małgorzaty Bałdowskiej będą ćwiczyć wykonanie smoky eyes.

Warsztaty mają charakter otwarty i są bezpłatne. Prosimy o przyniesienie własnych pędzelków do malowania powiek.

Data : 28 Stycznia 2016, czwartek, Godzina: 17.00
Miejsce: Szkoła Wizażu i Charakteryzacji SWiCH, ul. Szolc-Rogozińskiego 3

Grzybu

Komentarze