Spacer po Warszawie z Instagramem

Spacer po Warszawie z Instagramem
fot. Urban Entdecker

Raz w roku na całym świecie tysiące instagramerów w tym samym czasie spaceruje po ulicach miast, aby uwieczniać w kadrze magiczne zakątki i zapierające dech w piersiach widoki.

W weekend, 9 i 10 września, Worldwide Instameet – cykliczny spacer fotograficzny, którego partnerem jest Instagram – odbędzie się również w Warszawie.
W trakcie wydarzenia uczestnicy z Polski i zagranicy odwiedzą charakterystyczne, ciekawe i oryginalne miejsca w stolicy. Wszystkie zdjęcia wykonane w tych dniach i zamieszczone na Instagramie, oznaczone zostaną specjalnym hasztagiem #WWIM16_Warsaw

Pierwszy dzień spaceru, w sobotę, 9 września, zapowiada się wyjątkowo interesująco, gdyż uczestnicy będą mieli wstęp do miejsc, na co dzień niedostępnych – będą mogli uwiecznić tajemnicze podziemia Pałacu Kultury i Nauki. Wjadą również na ostatnie piętro jednego z warszawskich biurowców, gdzie znajduje się miejska pasieka. Z uwagi na zamknięty charakter tych miejsc liczba uczestników jest ograniczona, dlatego warto zapisać się odpowiednio wcześniej.

Drugi dzień, w niedzielę, 10 września, to spacer po najbardziej urokliwych i charakterystycznych miejscach Warszawy. W tym wydarzeniu może wziąć udział każdy posiadacz profilu na Instagramie. Zachęcamy posiadaczy dobrego oka do ciekawych kadrów, aby koniecznie dołączyli do wydarzenia!
Stołeczne Biuro Turystyki jest partnerem zarówno tego wyjątkowego spaceru, jak i wielu innych wydarzeń, których celem jest nowoczesne promowanie miasta przy użyciu mediów społecznościowych, docierających do ludzi na całym świecie.

Wspieranie przez SBT Worldwide Instameet, którego organizatorami są dwaj lokalni fotografowie: Jorge Alva (@urbanentdecker_) oraz Aleksander Małachowski (@hashtagalek) nie jest przypadkowe. Prowadzany przez SBT warszawski profil na Insagramie ma największą liczbę fanów (52 tys.) spośród wszystkich profili polskich miast, a profil na Facebooku „Fall in love with Warsaw” ma już prawie 100 tys. zaangażowanych fanów.

Rejestracja na wydarzenie poprzez stronę https://wwim16warsaw.splashthat.com/
Więcej informacji o spacerach na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/1933885116849418

Grzybu

Komentarze