Spędź babski weekend trenując z Anną Lewandowską

Spędź babski weekend trenując z Anną Lewandowską

Najbliższy weekend może Wam upłynąć pod znakiem sportu, ale też innych atrakcji i konkursów z nagrodami-niespodziankami. Babski Weekend poprowadzi Anna Lewandowska, która poprowadzi trening N+TC jako ambasadorka Nike Women. Pomogą jej Katarzyna Wolska i Lidia Zamyłko – trenerki Nike+ Training Club. Przygotowano również specjalne, kobiece treningi biegowe z ekspertami Nike+ Running, a na koniec wspólną zabawę biegową z Anią Lewandowską, podczas której czeka na Was wiele niespodzianek.

Imprezę rozłożono na 2 dni. W sobotę 7 marca odbędą się głównie treningi fitness i biegowe. Miejsca powoli się kończą,dlatego sugerujemy długo się nie zastanawiać. Jeśli pozwoli na to limit, zapisy potrwają do piątku 6 marca. Zgłaszać trzeba się osobiście przy ul. Myśliwieckiej 4a. Maksymalnie można zapisać się na dwa treningi. Dla każdej z was, która zdecyduje się na udział, przewidziane zostały upominki: kupon na wejście do „Su Saray Hammam &Spa”, książka Ani Lewandowskiej „Żyj zdrowo i aktywnie” oraz karta zniżkowa do ForPro.

Ponadto pieczęć uczestnictwa, którą otrzymacie na jednym z treningów, pozwoli wam na wzięcie udziału w sobotniej zabawie biegowej z Anią Lewandowską. Podczas gry każda z was spróbuje odszukać stacje ukryte na trasie biegu. Naprawdę warto się zaangażować, bo na każdej takiej stacji zostały ukryte cenne nagrody.

Program zajęć na 7 marca:
10:00 – 11:00
Trening biegowy nr 1 / PIERWSZY, PIĘKNY KROK
Czyli nauka ładnego i efektywnego biegania z ekspertami Fizjoperfekt
lub
Trening fitness Nike+ Training Club z Anną Lewandowską
12:00-13:00
Trening biegowy nr 2 / SIŁA I MOC W BIEGANIU – JAK TO SIĘ ROBI?
z udziałem trenerek Nike+ Running na Agrykoli
lub
Trening fitness Nike+ Training Club z Lidią Zamyłko
14:00 – 15:00
Trening biegowy nr 3 / SPRAWNA I SZYBKA JAK GAZELA
z udziałem trenerek Nike+ Running na Agrykoli
lub
Trening fitness Nike+ Training Club z Katarzyną Wolską
16:00 – 17:15 Spotkanie organizacyjne, rozgrzewka i bieg z Anią Lewandowską
17:15 – 18:00 Podsumowanie gry, poczęstunek

Udział w treningach jest bezpłatny, wszystkie uczestniczki będą mogły przebrać się w sklepie oraz przechować zbędne rzeczy na czas treningu.

8 MARCA – DZIEŃ KOBIET
Pełen odpoczynek, relaks połączony z pozytywna atmosferą i nietuzinkowym klimatem. Ten dzień jest dla Was wszystkich bez względu na to, czy brałyście udział w treningach, czy nie. W godzinach trwania imprezy będziecie mogły skorzystać z darmowego manicure od Nail Spa, 20% rabatu w ForPro, porad dietetyczki z Hight Level Center, stylistki i najlepszej brafitterki w Polsce, założycielki salonów Li PARIE Joli Lewickiej.

Dodatkowo, w godzinach 13:00 – 15:00 zapraszamy wszystkie Was na spotkanie, podczas którego można będzie zdobyć autograf Ani Lewandowskiej, która będzie podpisywała swoje książki.

I oczywiście przez cały weekend obowiązuje zniżka 20% na całą nową kolekcję! Zapraszamy do odnowionego ForPro!
Do wzięciu udziały w pierwszym dni wymagane jest ukończone 18 lat, natomiast w drugim dniu zapraszamy wszystkich chętnych!

Grzybu

Komentarze