Spektakl BAJA

Spektakl BAJA

Wpadnijcie na spektakl łączący pokolenia, którego scenariusz został zainspirowany przypowieściami i bajkami z różnych zakątków świata. Osiem utalentowanych aktorek-amatorek wprowadzi widza w świat magicznych opowieści, z których każda kończy się ponadczasową mądrością. Od lat 7 do 107.

Zapraszamy 6 grudnia (środa) o godz. 18.00 na spektakl „BAJA” TEATR WARSZAWA +50
Wstęp wolny

TEKST, REŻYSERIA, MUZYKA
Magdalena Engelmajer i Szymon Turkiewicz – twórcy z Fundacji Artystycznej ME/ST
WYSTĘPUJĄ:
Teresa Ferraris, Halina Kobyłecka, Irena Kaczorowska, Barbara Ogrodowicz, Izabella Pietura, Małgorzata Siemiątkowska, Wanda Seroczyńska

O TEATRZE

TEATR WARSZAWA +50 to zespół utalentowanych aktorek-amatorek wyłonionych spośród środowisk osób powyżej 50 roku życia. Inicjatorami oraz opiekunami artystycznymi grypy są Magdalena Engelmajer oraz Szymon Turkiewicz, twórcy profesjonalnego, niezależnego TEATRU ME/ST, który od 2012 działa w Warszawie, w Pawilonie SARP (przy Pałacu Zamoyskich ul. Foksal 2).
Praca w ramach projektu polega na całorocznych warsztatach aktorskich, dramatopisarskich oraz muzycznych, które odbywają się w Warsztacie Warszawskim przy placu Konstytucji 4. Podczas pracy powstaje spektakl teatralny prezentowany w salach widowiskowych na terenie Warszawy.
W ramach działań współfinansowanych przez m.st. Warszawę TEATR WARSZAWA +50 zrealizował dwa spektakle: „Turnus Kreatywnego Seniora” (2015) oraz „Krzyżówka Życia” (2016).
Działania współfinansowane przez m.st. Warszawę w ramach Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej.

Grzybu

Komentarze